Informačný systém a ERP pre každú firmu | ABRA Software

Informačný systém pre firmy všetkých veľkostí a ľubovoľného podnikateľského odvetvia. Systémy ABRA vám pomôžu s riadením, plánovaním a evidenciami všetkého druhu.

prejsť na web

Nový video kurz Uzávierky

Kurz je zameraný na účtovné a dokladové uzávierky, preto jeho absolvovanie odporúčame všetkým účtovníkom a hlavným účtovníkom.

prejsť na článok

Automatické preplácanie dovolenky pri odchode zamestnanca

Vo verzii ABRA Gen/IS Flores 23.2 sme pripravili novinku do modulu Mzdy a personalistika: automatické preplácanie dovolenky zamestnanca pri ukončení pracovného pomeru.

prejsť na článok

Novinky v jesennej verzii informačného systému ABRA Gen 23.2

Informačný systém ABRA Gen v novej verzii 23.2 prináša viacero noviniek a vylepšení, ktoré uľahčia prácu jeho používateľom.

prejsť na článok

Ako nastaviť automatickú voľbu variantného vstupného formulára

Máte napríklad na skladových kartách niekoľko vstupných formulárov, medzi ktorými sa často prepínate? Vedeli ste, že systém to môže urobiť aj automaticky za vás? Ukážeme vám, ako na to.

prejsť na článok

Nový video kurz Úvod do skriptovania

Na vzdelávací portál ABRA Academy sme pridali nové inštruktážne video, ktoré vás oboznámi so skriptovacím prostredím ABRY a jeho možnosťami.

prejsť na článok

Získajte až 15 000 € na rozvoj svojho podnikania

V pláne obnovy a odolnosti sú aktívne dve nové výzvy, ktoré majú podnikom pomôcť pri zavádzaní digitálnych technológií a inovácií. Firmy môžu získať až 15 000 EUR.

prejsť na článok

Ide sa na Upterdam!

21. septembra 2023 privíta Senec všetkých nadšencov e-commerce a my tam budeme s ABRA Flexi. Cieľom Upterdamu je poradiť podnikateľom, ako zabezpečiť stabilitu, rast a ziskovosť ich spoločnosti.

prejsť na článok

6 tipov, ako zdokonaliť finančné riadenie a plánovanie firmy

Finančné plánovanie hospodárskeho výsledku vo firme má kľúčový význam pre úspešné riadenie finančných zdrojov a plánovanie investícií. Poradíme vám, ako z neho vyťažiť maximum.

prejsť na článok

Čo je to saldokonto a ako s ním pracovať v systéme ABRA Gen

Práca s účtovnou knihou, v ktorej evidujete pohľadávky a záväzky na účtoch jednotlivých dodávateľov a odberateľov, je každodennou povinnosťou účtovníka. Naučíme vás pracovať so saldokontom v systéme ABRA Gen.

prejsť na článok

Odvodová úľava pre poľnohospodárske a potravinárske firmy na prelome roku 2023/2024

Výpočet odvodovej úľavy pre poľnohospodárov a potravinárov bude k dispozícii od verzii 23.2.7. Pre plnú funkčnosť bude nutné ďalej aplikovať automatické aktualizácie.

prejsť na článok