1to1 Administration - accounting and payroll services

We are your team of experienced experts who are ensuring your maximum comfort by delivering tailor-made solutions to your accounting and payroll.

Zahraničné meny a platby - AKCENTA CZ

AKCENTA CZ a.s. poskytuje firmám individuálne riešenie pre výmenu mien, zabezpečenie kurzového rizika a platobný styk - komfortne, v najvyššej kvalite a bez rizika.

Kurzy a školenia online marketing ✅ - wooacademy ®

⭐ Kurzy a školenia z online marketingu ?Získaj vedomosti a zvýš tržby z online (SEO, social ads, PPC, weby, eshopy, grafika) ?

123Peniaze.sk - vaše peniaze online

123Peniaze.sk - Všetko o poistení, odvodoch, daniach, ich vyhláškach a zákonoch.

123 Podnikanie - Všetko čo potrebujete vedieť o podnikaní.

Všetko čo potrebujete vedieť o podnikaní.

Afinance | Agrotec group

Zabýváme se dotacemi, financováním a pojištěním zemědělské, dopravní a stavební techniky.

FiskalPRO | komplexné pokladničné riešenia eKasa

Prinášame certifikované pokladničné riešenia eKasa a zostavy s platobným terminálom a fiškálnou tlačiarňou v 1 zariadení! Internet ZDARMA...

abridged

abridged je agentúra malých a stredných firiem. A to výhradne. Ich marketing a predaj má jasné špecifiká a na tie sa sústredíme.

Accimpulse - dane, účtovníctvo, mzdy, bezplatné poradenstvo

Outsourcing účtovníctva a daní kvalitne a bez starostí. Poskytujeme komplexné služby pre žívnostníkov až po medzinárodné firmy.

Accounting Agency - Vy podnikáte bez obáv, my sa staráme o Vaše účtovníctvo.

ACCOUNTing Agency, s. r. o. je spoločnosť poskytujúca účtovné, daňové, mzdové služby ako aj poradenstvo v oblasti podnikania pre malé a stredné firmy.

Outsourcing a poradenské služby - ACCREDO ACCREDO s.r.o.

Poskytujeme kompletné účtovnické a poradenské služby v oblasti účtovníctva, miezd, HR správa a profesionálne daňové, firemné a právne poradenstvo

Všetci si zaslúžime lepší softvér | accute

S nami sa digitalizácie a vášho biznisu nemusíte obávať. Pretože tvoríme komplexný softvér na zákazku tak, aby ste si jeho zložitosť nemohli všimnúť.

Odvody, účtovníctvo, daňové priznanie a mzdy - Bratislava

Ušetrite si odvody, dane a byrokraciu. Osloboďte sa od štátu, venujte sa tomu, na čom záleží najviac Vám a plňte si svoje sny.

Rozvoz ovocia a zeleniny do domácností, firiem, škôl... | Zdravé ovocie

Rozvoz čerstvej zeleniny, ovocia a produktov bohatých na vitamíny, pre domácnosti, firmy a organizácie s doručením až k vašim dverám.

Akcie.sk - Portál o investovaní do akcií

Najdôležitejšie novinky, analýzy, návody, porovnania a tipy ohľadom investovania do akcií a ETF. Akcie | ETF | Kryptomeny