Communication Today

Communication Today is a scientific journal from the mass media and marketing communication field. The journal contains professional scientific reflections on the media, media competencies; it also offers academic discourses on the limits of reality, medi

Il Ponte - BISLA Student Journal

Slovak student magazine based at BISLA (Bratislava International School of Liberal Arts). Providing a voice of students to express their opinions, beliefs and viewpoints.

Donáška alko a nealko nápojov v Rimavskej Sobote | DrinkExpress.sk

Donáška alko a nealko nápojov v Rimavskej Sobote. K nápojom si môžete objednať rôzne pochutiny, drogériu a vybavenie na tú správnu párty.

Domov | Andrea Rolková - Realitné služby a Interiérový dizajn

Realitné služby zahŕňa predaj nehnuteľností.. Vyhľadávam, rekonštruujem a renovujem nehnuteľnosť. V práci realitného špecialistu využívam skúsenosti z interiérového dizajnu tak, aby Vaša nehnuteľnosť pritiahla tých správnych kupujúcich ako magnet. Andrea

Accimpulse - dane, účtovníctvo, mzdy, bezplatné poradenstvo

Outsourcing účtovníctva a daní kvalitne a bez starostí. Poskytujeme komplexné služby pre žívnostníkov až po medzinárodné firmy.

Odvody, účtovníctvo, daňové priznanie a mzdy - Bratislava

Ušetrite si odvody, dane a byrokraciu. Osloboďte sa od štátu, venujte sa tomu, na čom záleží najviac Vám a plňte si svoje sny.

123 Podnikanie - Všetko čo potrebujete vedieť o podnikaní.

Všetko čo potrebujete vedieť o podnikaní.

Afinance | Agrotec group

Zabýváme se dotacemi, financováním a pojištěním zemědělské, dopravní a stavební techniky.

FiskalPRO | komplexné pokladničné riešenia eKasa

Prinášame certifikované pokladničné riešenia eKasa a zostavy s platobným terminálom a fiškálnou tlačiarňou v 1 zariadení! Internet ZDARMA...

Zahraničné meny a platby - AKCENTA CZ

AKCENTA CZ a.s. poskytuje firmám individuálne riešenie pre výmenu mien, zabezpečenie kurzového rizika a platobný styk - komfortne, v najvyššej kvalite a bez rizika.

Homepage - dochadzka.online

Evidujte dochádzku zamestnancov alebo ju naplánujte podľa časového fondu. Nastavte nadčasy alebo zaokrúhľovanie. Exportujte do KROS, PDF, XLS, MRP

AKStefkeje - Právne služby

Dlhoročné skúsenostii, právne služby z rôznych oblastí práva a nezáväzné úvodné konzultácie poskytnutné v dojednanom čase.

Top marketing

Portál pre umenie, marketing, reklamu a biznis.

Kurzy a školenia online marketing ✅ - wooacademy ®

⭐ Kurzy a školenia z online marketingu ?Získaj vedomosti a zvýš tržby z online (SEO, social ads, PPC, weby, eshopy, grafika) ?

1to1 Administration - accounting and payroll services

We are your team of experienced experts who are ensuring your maximum comfort by delivering tailor-made solutions to your accounting and payroll.