Teambuilding aktivity pre firmy. Firemné workshopy a teambuilding nápady

Špičkové teambuilding programy, aktivity a workshopy, ktoré zlepšia váš biznis a zvýšia spokojnosť vašich zamestnancov. Zistite ako.

Hellolove-home Zoznámime Ťa naživo

Zaži príjemnú atmosféru na našich stretnutiach

Centrum psychosociálnej a ošetrovateľskej starostlivosti - HUMANITÁR n.o.

Misiou našej organizácie je pomôcť ľuďom, ktorí trpia duševným ochorením s osobitným zreteľom na ochorenia schizofrénneho a mánio-depresívneho okruhu a demencie.

Vitajte na stránkach Cirkevného zboru ECAV Budimír - Cirkevný zbor ECAV Budimír

Vitajte na stránkach Cirkevného zboru ECAV Budimír. Oficiálne stránky Cirkevného zboru Evanjelickej cirkvi a. v. na Slovensku Budimír.

Bánovský basketbalový klub BBK – Oficiálne stránky

Pozrite si výsledky, zápasy a aktuálne novinky o bánovskom basketbale. Bánovský basketbalový klub BBK – oficiálne stránky.

Realizácia záhrad, závlahy a údržba Bratislava - abgreen.sk

Abgreen s.r.o so svojimi skúsenosťami v oblasti realizácie záhrad vám pomôže vytvoriť krásnu záhradu podľa vašich predstav.

Domov - chemolak

CHEMOLAK a.s. je významným slovenským výrobcom náterových látok - farieb, lakov, lazúr, živíc, lepidiel, riedidiel a pomocných prípravkov so zastúpením v rôznych špecializovaných obchodoch a hobby marketoch Slovenskej a Českej republiky. Do priemyselných

Esenciálne oleje - Dary zeme

Predaj a poradenstvo v oblasti využitia prírodných prostriedkov na zlepšenie zdravia. Antibakteriálne a protivírusové prostriedky, esenciálne oleje a vitamíny.

Gymnastické centrum Slávia UK Bratislava | Športová gymnastika

Slávia Gymnastické centrum Bratislava, občianske združenie sa zaoberá prevažne výchovou a športovou prípravou mládeže od ranného školského a predškolského veku, až po výchovu reprezentantov Slovenska.

Bolestchrbta.sk - Pomôžeme Vám s liečbou chrbice, kĺbov a svalov.

Pomôžeme Vám s bolesťou chrbta, (krížov, krčnej a hrudnej chrbtice) vysunutou platničkou. Cviky, krémy, CBD na liečbu bolesti chrbta, kĺbov, svalov.

Biliardové stoly,stolný futbal | 11.sk

Kulečníky, Stolní fotbaly, Šipky - prodej, pronájem. Příslušenství na kulečník, stolní fotbálky, šipkový automaty.

BOHÈME BARBERS | Bohémske prostredie, božské strihy

Predstavujeme najnovší barbershop vo Svite | Navštívte naše pánske kaderníctvo a holičstvo. Striháme hlavy ktoré menia svet. Rezervujte si termín už dnes!

Čalúnený nábytok

Čalúnený nábytok a sedačky do obývačky, čalúnené postele do spálne.

kameraman na svadbu - 5 minutes films&photo - moderné svadobné filmy a fotografie

kameraman na svadbu - 5 minutes films&photo - moderné svadobné filmy a fotografie

Krajší domov na dosah | Ambiente Home

Sme tím profesionálov so zameraním na interiér. Ponúkame jedinečné služby, ktoré zariadia aby Vaša nehnuteľnosť vynikala spomedzi ostatných! Dizajn, rekonštrukciu či homestaging, vyriešime spolu s profesionálnymi nafotením.