Domov - ekonomickaolympiada.sk

Ekonomická olympiáda Medzinárodná súťaž z ekonómie a financií pre stredné a základné školy Stredné školy Základné školy Harmonogram Harmonogram 6. ročníka Ekonomickej olympiády 2022/2023 pre stredné školy O súťaži Všetko čo ste vždy chceli vedieť o Ekonom

EQUUS 175N | Najlepší lesný traktor vyrobený na Slovensku

Lesný kolesový traktor EQUUS 175N. Predstavujeme Vám lesný traktor EQUUS 175N, ktorého hlavnými atribútmi sú robustnosť, šetrnosť a spoľahlivosť. www.equuseu.com

Komunikácia srdcom - Nenásilná komunikácia s deťmi

Komunikácia srdcom je projekt o nenásilnej komunikácii s deťmi. Pomáha rodičom rozprávať so svojimi deťmi a riešiť každodenné konflikty v rodine tak, aby každý dostal to, čo potrebuje.

Servis a oprava JCB strojov | AKROM SK s.r.o.

Venujeme sa servisu a oprave JCB strojov. Servisné zásahy realizujeme priamo v teréne. V našej ponuke nájdete taktiež náhradné diely jcb ihneď k odberu.

Traktory a poľnohospodárska technika • AAMalotraktor

Komplexná ponuka traktorov a poľnohospodárskej techniky na jednom mieste. Všetko, čo potrebujete pre Vašu farmu alebo obec nájdete u nás!

Úvod - Podvysoká

Výstavba bytov na Kysuciach, v dosahu Turzovky. Cenovo dostupné a energeticky úsporné byty rôznych výmer od 1i bytov až po veľkometrážne.

Somolepiace etikety s pridanou hodnotou-nálepky

Vyrábame samolepiace etikety na víno, potraviny, kozmetiku aj na obaly rôzneho typu. Etikety zušľachťujeme 3D lakom, zlatou ražbou, reliéfom.

Úvod - Abrazivo.sk

Abrazivo, piesok na pieskovanie , Balotina, oceľová drť to všetko máme skladom k odberu. Kurund biely, Zirblast, nerezový granulát, kremičitý piesok za najlepšie ceny.

Spracovanie dreva a výroba - K-TEN DREVO

Spracovanie dreva od porezu guľatiny, výrobu reziva, obkladových materiálov, impregnáciu, až po hotové výrobky

FRAFUR - Spoločne oživíme Vaše nápady spojené s nábytkom

Vytvárame nábytok na mieru v malebnom mestečku Dolný Kubín. Vnášame drevu nový život prostredníctvom tradičného stolárskeho remesla.

Autos Slovakia, s.r.o - výhradný predajca náhradných dielov

Spoločnosť AUTOS ponúka náhradné diely pre nákladné automobily, prívesy, návesy, autobusy, vybavenie servisných dielni a profesionálne služby.

Vitajte v ANETE SR spol. s r. o.

Vitajte u nás. Sme ANETE SR spol. s r.o. a vytvárame najlepšie systémy pre všetky typy stravovacích prevádzok, bufetov a obchodov.

Cbmont - Oceľové haly a konštrukcie

Cbmont je profesionálom v oblasti stavebníctva, najmä výroby, dodávky a montáže oceľových  konštrukcií, hál, svetlíkov, protihlukových stien...

ABI Profils, koextrúzia a extrúzia plastových trubiek a profilov

ABI Profils - 35 rokov skúseností a inovácií v oblasti extrúzie a koextrúzie rúrok a profilov z technických plastov.

Abro.sk

Dúchadlá, vývevy, kompresory, priemyselné chladenie a filtrácia Lokálne a centrálne zdroje pretlaku/vákua. Komplexné riešenie na kľúč vrátane riadenia monitoringu, filtrácie, likvidácie vedľajších produktov a pod. Sme autorizovaným a výhradným zastúpen