Advokátska kancelária - Mgr. Zuzana Banásová

Naša advokátska kancelária poskytuje právne poradenstvo najmä v oblasti práva nehnuteľností a práva obchodných spoločností.

AK Bašnák - JUDr. Juraj Bašnák

Som advokát poskytujúci právne služby osobne, účinne, včas a kvalitne. Pri presadzovaní práv a záujmov klientov volím najúčinnejšie riešenia.

Domov - Blaško & Partners - Blaško & partners

Naša advokátska kancelária poskytuje právne služby naprieč celým právnym spektrom, preto nás neváhajte kontaktovať s akýmkoľvek právnym problémom. Právny due diligence je samozrejmosťou. Venujeme sa najmä, no nie výlučne, nižšie uvedeným odvetviam práva.

Mgr. Pavol Dudík, advokát Trenčín - AK Dudík , Advokátska kancelária

Mgr. Pavol Dudík, advokát Trenčín. Občianske právo, Rodinné právo, Obchodné právo, Pracovné právo, Trestné právo. Advokátska kancelária Trenčín

Advokát | Košice | Ústavný súd | JUDr. Peter Franko, PhD.

Advokát Košice. Špecializujeme sa na ústavné právo a základné ľudské práva. Zastupovanie pred: Ústavný súd, Európsky súd pre ľudské práva.

O nás - Advokátska kancelária Guniš

Poskytujeme komplexné právne služby a ku každému prípadu pristupujeme individuálne, profesionálne a nanajvýš zodpovedne.

Advokátska kancelária Bratislava | Právne služby | JUDr. Jozef Jesenič

Obchodné / Pozemkové právo, Vymáhanie pohľadávok, Zápis do registrov, Príprava / Vypracovanie zmlúv, Zastupovanie v správnom / trestnom konaní.

Advokátska kancelária JUDr. František Kurnota - Malacky

Advokátska Kancelária JUDr. František Kurnota so sídlom v Malackách. Poskytujeme právne a advokátske služby, právne poradenstvo, zastupovanie na súde.

Advokátska kancelária

Advokátska kancelária Bratislava- JUDr. Michal Andrejšin. Ponúkam kompletné advokátske služby so zameraním na právo obchodných spoločností, zakladaním, správou a likvidáciou spoločností na Slovensku i v zahraničí.

Domov - AKMCL

AKMCL - Zameriavame sa na poskytovanie právnych služieb v oblasti bankového a korporátneho práva, M&A transakcií, litigácií, nehnuteľností, daní a služieb pre privátnych klientov.

Hotel Slávia Svidník - Ubytovanie

Jedninečné ubytovanie v novom hoteli vo Svidníku. Hotel disponuje reštauráciou, barom, bowlingom, športovou halou. Ubytovanie na úrovni.

Advokátska kancelária ZVONČEKOVÁ & PARTNERS s.r.o.

Advokátska kancelária s pôsobnosťou na celom území SR. Diskrétnosť. Aktívny prístup. Profesionalita. Prvá konzultácia u nás bezplatne.

ALKOTAXI-MARTIN.sk | Donáška alkoholu Martin a celý Turiec

Rozvoz ❤️ donáška alkoholu Martin a okolie.✔️ Kdekoľvek v rámci okresov Martin a Turč. Teplice.✔️ Rýchly dovoz, široký sortiment, super ceny.

Specialista na katamarany a Řecko - Altumare

Společnost Altumare je specialista na prodej a pronájem katamaranů. Jsme autorizovaný dealer katamaranů Lagoon a jachet Sanlorenzo