Úvod - Podvysoká

Výstavba bytov na Kysuciach, v dosahu Turzovky. Cenovo dostupné a energeticky úsporné byty rôznych výmer od 1i bytov až po veľkometrážne.

prejsť na web

Moderné bývanie na pokojnom vidieku

Bez zhonu veľkomesta Bývanie v kľudnom, čistom prostredí vidieka ale bez typických vidieckych starostí energeticky nenáročné byty sú vykurované dvojicou tepelných čerpadiel. Odpadá starosť s drevom, peletkami alebo nedostupnosťou plynu. Kam ďalej?

prejsť na článok

2. izbový byt

Dvojspálňový byt (rodičovská spálňa + detská izba) s terasou. Otvorený priestor hala s kuchyňou a jedálenským kútom. Byt 1 76 m2 Príspevok 2. izbový byt je zobrazený ako prvý na Podvysoká.

prejsť na článok

Rýchla výstavba

Začíname na jeseň 2022 s plným vedomím reálnych cien práce a materiálov na trhu. Príspevok Rýchla výstavba je zobrazený ako prvý na Podvysoká.

prejsť na článok

Tepelné čerpadlo

Každý byt je vykurovaný vlastným tepelným čerpadlom. Náklady na kúrenie tak máte pod kontrolou, pričom využívate najčistejšiu energiu s dokonalým ovládaním. Príspevok Tepelné čerpadlo je zobrazený ako prvý na Podvysoká.

prejsť na článok

Parkovanie

Pakovacie miesto pre každý byt a ďalšie voľné miesta na predaj. S miestom na parkovanie pamätáme aj na návštevy a kuriérov. Príspevok Parkovanie je zobrazený ako prvý na Podvysoká.

prejsť na článok

Detské ihrisko

Po dokončení terénnych úprav vás čaká moderné detské ihrisko a multifunkčné ihrisko v tesnej blízkosti komplexu. Príspevok Detské ihrisko je zobrazený ako prvý na Podvysoká.

prejsť na článok

Útulné byty s vlastným kúrením

Život na vidieku nemusí znamenať celoročné kosenie trávy, opravy plotov a prípravu dreva na dlhé kysucké zimy. Bytový dom má vlastnú fotovoltaickú elektráreň a každý byt dvojicu tepelných čerpadiel pre prípravu teplej vody a podlahového kúrenia. V nízkoen

prejsť na článok