Kryptonovinky.sk - Bitcoin & kryptomeny | Správy, návody, recenzie

Kryptonovinky.sk - Spravodajský portál o svete bitcoinu (BTC), Ethereum a iných kryptomien. Denná porcia správ, analýz, návodov a rozhovorov.

prejsť na web

Steve Wozniak uspel v súdnom spore proti YouTube týkal sa kryptomien

Spoluzakladateľ spoločnosti Apple a pravá ruka nebohého Stevea Jobsa Steve Wozniak uspel v súdnom spore proti platforme YouTube kvôli zverejneniu falošných videí na tejto platforme (a nedostatočnej reakcii pri ich odstránení), ktoré zobrazovali jeho podob

prejsť na článok

Boj proti ETF na kryptomeny: Žiadne ďalšie, odkazujú senátori

11.  marca zverejnili Jack Reed a Laphonza Butler, senátori zo strany demokratov v USA, otvorený list adresovaný americkej Komisií pre cenné papiere a burzu (SEC). Dvojica v ňom vyzýva Garyho Genslera, predsedu SEC, aby zastavil schvaľovanie ďalších ETF z

prejsť na článok

2 milióny dolárov za hodinu: Trader kryptomien na to potreboval len $13 000

Svet memecoinov, čo sú prakticky bezvýznamné kryptomeny, prináša obrovské riziká, no občas aj príbehy ľudí, ktorí sa stali milionármi. The post 2 milióny dolárov za hodinu: Trader kryptomien na to potreboval len $13 000 appeared first on Kryptonovinky.sk.

prejsť na článok

Kryptomeny sú plné podvodov – Tento typ naberá na sile!

Rastúca komplexnosť phishingových útokov vyvoláva vo svete kryptomien obavy. Straty investorov narastajú exponenciálne. The post Kryptomeny sú plné podvodov – Tento typ naberá na sile! appeared first on Kryptonovinky.sk.

prejsť na článok

Bitcoin klesol pod $66 000 – Korekcia stále pokračuje

Bitcoin (BTC) pokračuje v miernom oslabovaní. Drvivá väčšina bitcoinových investorov je však stále v pluse. The post Bitcoin klesol pod $66 000 – Korekcia stále pokračuje appeared first on Kryptonovinky.sk.

prejsť na článok

Bitcoin posilňuje, keď v USA spia – Prečo stúpol o 150% Bitcoin Cash?

Bitcoin sa po predošlom poklese odrazil a za posledných 24 hodín posilnil o takmer 5%. K rastu sa prisali aj niektoré altcoiny. The post Bitcoin posilňuje, keď v USA spia – Prečo stúpol o 150% Bitcoin Cash? appeared first on Kryptonovinky.sk.

prejsť na článok

75% transakcii na Solana (SOL) zlyhalo – Čo sa stalo?

Analytická platforma Dune Analytics ukázala, že približne tri štvrtiny transakcií na blockchaine Solana (SOL) počas včerajšieho dňa zlyhalo. The post 75% transakcii na Solana (SOL) zlyhalo – Čo sa stalo? appeared first on Kryptonovinky.sk.

prejsť na článok

NÁVOD l Ako vložiť kryptomeny na Millionero?

Sprievodca vkladmi na Millionero Poďme sa spoločne pozrieť na to, ako vložiť kryptomenu na Millionero. NAVŠTÍV WEB MILLIONERO Prihláste sa do svojho účtu Millionero prostredníctvom webovej stránky alebo aplikácie pre Android. Prejdite do sekcie Peňaženka,

prejsť na článok

Nevídaný jav u Bitcoin ETF – Toto sa ešte nestalo

Bitcoin za posledných 24 hodín výraznejšie cenu nezmenil. Na cenu spred týždňa stráca zhruba 6%. Videli sme veľké odlivy z ETF firmy Ark. The post Nevídaný jav u Bitcoin ETF – Toto sa ešte nestalo appeared first on Kryptonovinky.sk.

prejsť na článok

Šokujúci presun: DOJ prehadzuje bitcoiny v hodnote 2 miliárd dolárov

Pozornosť fanúšikov BTC prilákala transakcia 2 miliárd dolárov v bitcoinoch známych z razie voči darkweb trhovisku Silk Road. The post Šokujúci presun: DOJ prehadzuje bitcoiny v hodnote 2 miliárd dolárov appeared first on Kryptonovinky.sk.

prejsť na článok

Binance Chain chce prilákať tvorcov memecoinov – sľubuje im odmeny

BNB Chain investuje milióny dolárov do rozvoja svojho memecoin ekosystému. Reaguje tak na súčasnú memecoin mániu na iných smartchainoch. The post Binance Chain chce prilákať tvorcov memecoinov – sľubuje im odmeny appeared first on Kryptonovinky.sk.

prejsť na článok

Bitcoin vstúpil do apríla zlou nohou – prepad o $4 000!

Bitcoin vstúpil do nového mesiaca negatívnym spôsobom, keď sa aj pre odlivy z bitcoinových ETF prepadol o približne 4000 dolárov. The post Bitcoin vstúpil do apríla zlou nohou – prepad o $4 000! appeared first on Kryptonovinky.sk.

prejsť na článok

Je Ethereum cenný papier? 48 zákonodarcov USA žiada vysvetlenie

Americkí zákonodarcovia žiadajú vysvetlenie od SEC a Garyho Genslera týkajúce sa klasifikácie kryptomeny Ethereum (ETH). The post Je Ethereum cenný papier? 48 zákonodarcov USA žiada vysvetlenie appeared first on Kryptonovinky.sk.

prejsť na článok

Odsudený Sam Bankman Fried reagoval na výšku trestu

Zakladateľ zbankrotovanej kryptomenovej burzy FTX Sam Bankman-Fried po vznesení verdiktu tvrdí, že nikdy nechcel nikomu ublížiť. The post Odsudený Sam Bankman Fried reagoval na výšku trestu appeared first on Kryptonovinky.sk.

prejsť na článok

Najbližší halving Bitcoinu bude najvplyvnejší v histórii, tvrdí Bitwise

Bitwise očakáva búrlivý býčí trh s Bitcoinom, pričom aprílový halving bude podľa jej názoru najsilnejším katalyzátorom. The post Najbližší halving Bitcoinu bude najvplyvnejší v histórii, tvrdí Bitwise appeared first on Kryptonovinky.sk.

prejsť na článok