Home - ActiWOOWo.sk

ActiWOOWo je platforma zastrešujúca voľnočasové aktivity pre deti i dospelých. Spojenie tanca a cvičenia pre seba a svoje najmilšie ratolesti.

prejsť na web

Pridávame novú lokalitu pre LATINOFIT – Nové Mesto (BA)!

The post Pridávame novú lokalitu pre LATINOFIT – Nové Mesto (BA)! appeared first on ActiWOOWo.sk.

prejsť na článok

Latin Heels nové nedeľné tanečné workshopy

Keďže týždeň prebehne ako voda a času na tanec čoraz menej, premieňame tanečný kurz na nové nedeľné tanečné workshopy Latin Heels. The post Latin Heels nové nedeľné tanečné workshopy appeared first on ActiWOOWo.sk.

prejsť na článok

Ďalšie miesto v Bratislave, kde môžete s nami LATINOFITovať!

The post Ďalšie miesto v Bratislave, kde môžete s nami LATINOFITovať! appeared first on ActiWOOWo.sk.

prejsť na článok

Jesenné Bee Active je za nami

The post Jesenné Bee Active je za nami appeared first on ActiWOOWo.sk.

prejsť na článok

Nové fitness tréningy v Trias Performance!

Pozývame vás na individuálne a skupinové FITNESS TRÉNINGY do Trias Performance (Jadrová 4, Ružinov) s Lenkou. S pohybom je život lepší a priamo zvyšuje jeho kvalitu. Tak si príď poriadne zamakať! V Triase nájdeš komornú a priateľskú atmosféru, kvalitné vy

prejsť na článok

Nastal čas pre Vianočný LATINOFIT špeciál

Naša obľúbená vianočná tradícia je Vianočný LATINOFIT špeciál. Vianoce sú o tom, byť spolu a stráviť spolu výnimočný čas. V tomto duchu sa nesie každoročne jeden LATINOFIT všade, kde cvičíme. The post Nastal čas pre Vianočný LATINOFIT špeciál appeared fir

prejsť na článok

 LATINOFIT permanentky za najlepšiu cenu roka!

Vianoce sa bližšia, a preto k vám chceme byť štedrejší: pripravili sme pre vás Mikulášsku akciu: LATINOFIT PERMANENTKY za najnižšiu cenu roka!!! The post  LATINOFIT permanentky za najlepšiu cenu roka! appeared first on ActiWOOWo.sk.

prejsť na článok

Od začiatku roka 2024 akceptujeme aplikáciu UpBalansea.

Od začiatku roka 2024 akceptujeme UpBalansea od UpDéjeuner na naše tanečné hodiny a skupinové cvičenia pre dospelých. The post Od začiatku roka 2024 akceptujeme aplikáciu UpBalansea. appeared first on ActiWOOWo.sk.

prejsť na článok

Vianočná besiedka s LATINOFITom 2023 bola nezabudnuteľným zážitkom

Vianočná besiedka s LATINOFITOM je naše obľúbené vianočné posedenie. Tento rok bolo štedré, veselé a radostné. The post Vianočná besiedka s LATINOFITom 2023 bola nezabudnuteľným zážitkom appeared first on ActiWOOWo.sk.

prejsť na článok

Vianočný tréning ŠK Srdiečko pre detičky z Nadácie detského kardiocentra 

TVR pripravila z neho krátku reportáž. Pozrite si ju! The post Vianočný tréning ŠK Srdiečko pre detičky z Nadácie detského kardiocentra  appeared first on ActiWOOWo.sk.

prejsť na článok