A-tím nestačil na súpera z Rohožníka

A-tím odohral tento víkend zápas proti Rohožníku, počas ktorého v 20. minúte skóroval Vitalii Hovban a v druhom polčase v 59. minúte Peter Gabura. Ani tieto 2 góly však nestačili na víťazstvo. Béčko malo tento víkend od ligového zápasu pauzu.  FC Rohožník PŠC Pezinok A 3:2 Góly: 20. Hovban, 59. Gabura  Zostava: Belák Hovban (72. Polčič), Terlanda, Kaňuk, Ozoemenna (46. Frajberg), Gabura, Sobol, Holec (82. Kičin), Hrdlovič (82. Žilinčík), Konkoľ, Musa Partneri klubu Odporúčame 17. February 2024 Anketa športovec roka 2023 mesto Pezinok Odporúčame 27. January 2024 Darujte nám 2 % z daní, podporíte tým mladých pezinských futbalistov a futbalistky Odporúčame 30. December 2023 Krajšie Vianoce sme spravili 32 deťom, vyzbierali sme neuveriteľných 249 darčekov Odporúčame

prejsť na článok

A-tím nestačil na Dunajskú Lužnú, vo Viničnom sa zrodila remíza

Dnes sa nedarilo seniorskému A-tímu, ktorý podľahol domácej Dunajskej Lužnej po výsledku 0:2. Vo Viničnom sa dnes zrodila dvojgólová remíza. Ďakujeme pezinským fanúšikom za podporu aj na ihrisku súpera.  OFK Dunajská Lužná PŠC Pezinok A 2:0 Zostava: Be

Ženy v prvom kole víťazne

V prvom kole prvej ligy žien vyzvali naše hráčky na domácej palubovke hráčky TJ Lokomotíva Čadca. Vstup do súťaže našim hráčkam vyšiel na výbornú, keďže svojho súpera zdolali v oboch zápasoch! 1. kolo I. ligy žien skupina východ , 9.10.2021 MVK Poltár TJ

2. kolo žien a domáca premiera žiačok

V druhom kole 1. ligy žien si na žiadosť súpera, MŠK Žiar nad Hronom, naše hráčky vymenili poradie zápasov, čo pre nás znamenalo druhý domáci zápas v rade. Okrem tejto série sa našim hráčkam podarilo natiahnuť aj svoju víťaznú sériu.  2. kolo I. ligy žien

MLÁDEŽ: Starší dorastenci sa stále držia na čele tabuľky, tím U17 je aktuálne na 3. mieste

Prehľad výsledkov Dorastenci odohrali ďaľšie zápasy jarnej časti sezóny, ktoré dopadli pre oba tímy úspešne. Prípravný zápas družstva U15 A proti Lozornu skončil predčasne kvôli nepriaznivému počasiu 5:0 pre Pezinok. Menej sa darilo chlapcom z U15 B, kto

MLÁDEŽ: Týždeň plný gólov. Vysoko skórovali dorastenci a nezaostávali ani družstvá U11 A a U10 A

Prehľad výsledkov Minulý týždeň sa niesol v znamení gólov. Starší dorastenci úspešne porazili MŠK Iskru Petržalku 8:0. Tím U17 strelil do brány súpera z Dúbravky 14 gólov a rovnako nezaostávali ani chlapci z U11 A, ktorí porazili Ivanku pri Dunaji 16:2,