A-tím nestačil na Dunajskú Lužnú, vo Viničnom sa zrodila remíza

Dnes sa nedarilo seniorskému A-tímu, ktorý podľahol domácej Dunajskej Lužnej po výsledku 0:2. Vo Viničnom sa dnes zrodila dvojgólová remíza. Ďakujeme pezinským fanúšikom za podporu aj na ihrisku súpera.  OFK Dunajská Lužná PŠC Pezinok A 2:0 Zostava: Belák Terlanda, Polčič, Kaňuk, Gabura, Sobol, Holec, Ozoemenna, Kičin (76. Žilinčík), Musa (62. Hrdlovič), Konkoľ TJ Slovan Viničné PŠC Pezinok B 2:2 Góly: 20. Heriban, 24. A. Czinege Zostava: Varga Noskovič, Hovorka (62. Molnár), Úradníček, M. Gubrický (21. Krejčí), Strnatko, Husák, Heriban, Masaryk, Trochta (72. Chvíla), A. Czinege Partneri klubu Odporúčame 17. February 2024 Anketa športovec roka 2023 mesto Pezinok Odporúčame 27. January 2024 Darujte nám 2 % z daní, podporíte tým mladých pezinských futbalistov a futbalistky Odporúčame 30. December 2023 Krajšie Vianoce sme spravili 32 deťom, vyzbierali sme neuveriteľných 249 darčekov Odporúčame

prejsť na článok

Zápasy mužských tímov pred veľkonočnými sviatkami

Mužské tímy si na veľkonočné sviatky dali pauzu od majstrovských zápasov. Výsledky predsviatkových zápasov sa dozviete nižšie.  V zápase proti SDM Domino sa zrodila remíza 0:0. Druhý zápas v poradí jarnej časti sezóny B-tímu proti Zohoru skončil prehrou 2

A-tím nestačil na súpera z Rohožníka

A-tím odohral tento víkend zápas proti Rohožníku, počas ktorého v 20. minúte skóroval Vitalii Hovban a v druhom polčase v 59. minúte Peter Gabura. Ani tieto 2 góly však nestačili na víťazstvo. Béčko malo tento víkend od ligového zápasu pauzu.  FC Rohožní