interez.sk | byť smart je interez

Interez je pojmom, ktorý pozitívne formuje generáciu mladých ľudí na Slovensku svojim informačným a náučným obsahom.

prejsť na web

Očakávajú väčší záujem: Potrebný vek pre budúcich policajtov by sa mohol znížiť na 18 rokov

Potrebný vek na vstup do Policajného zboru by sa mohol znížiť na 18 rokov. Príspevok Očakávajú väčší záujem: Potrebný vek pre budúcich policajtov by sa mohol znížiť na 18 rokov zobrazený najskôr interez.sk.

prejsť na článok

Povinná tretia hodina telesnej výchovy na slovenských školách by sa mohla stať realitou

Zaviesť by sa mohla povinná tretia hodina telesnej výchovy na základných školách. Príspevok Povinná tretia hodina telesnej výchovy na slovenských školách by sa mohla stať realitou zobrazený najskôr interez.sk.

prejsť na článok

Aktualizované: V bratislavskej väznici našli dnes ráno telo mŕtveho väzňa. Mal ho zabiť spoluväzeň

Telo muža bez známok života našli ráno na posteli. Príspevok Aktualizované: V bratislavskej väznici našli dnes ráno telo mŕtveho väzňa. Mal ho zabiť spoluväzeň zobrazený najskôr interez.sk.

prejsť na článok

Výročná správa USA o ľudských právach spomína aj Slovensko. Kritizujú korupciu i prístup k LGBTQI+

Americké ministerstvo zahraničných vecí upozornilo na viacero vecí. Príspevok Výročná správa USA o ľudských právach spomína aj Slovensko. Kritizujú korupciu i prístup k LGBTQI+ zobrazený najskôr interez.sk.

prejsť na článok

Afganistan a Pakistan zasiahlo silné zemetrasenie. Trvalo až 30 sekúnd, ľudia kričali a odriekavali pasáže z Koránu

Afganistan a Pakistan zasiahlo silné zemetrasenie. Príspevok Afganistan a Pakistan zasiahlo silné zemetrasenie. Trvalo až 30 sekúnd, ľudia kričali a odriekavali pasáže z Koránu zobrazený najskôr interez.sk.

prejsť na článok

Stíhačky pôjdu na Ukrajinu v najbližších týždňoch. Heger by bol rád, ak by nám za ne USA dali vrtuľníky

Stíhačky dodáme Ukrajine v najbližších týždňoch, hovorí Heger. Príspevok Stíhačky pôjdu na Ukrajinu v najbližších týždňoch. Heger by bol rád, ak by nám za ne USA dali vrtuľníky zobrazený najskôr interez.sk.

prejsť na článok

Sama sa dobila kladivom, mužov obvinila, že ju nútili k sexu a práci v nevestinci: Dievča zničilo život desiatkam ľudí

Obyčajnými klamstvami zničila život desiatkam ľudí. Príspevok Sama sa dobila kladivom, mužov obvinila, že ju nútili k sexu a práci v nevestinci: Dievča zničilo život desiatkam ľudí zobrazený najskôr interez.sk.

prejsť na článok

Viete, prečo musia byť tienidlá na oknách pri vzlete a pristávaní lietadla vytiahnuté? Záhada vám môže zachrániť život

Ak sa dozviete pravý dôvod, pravdepodobne ich už v týchto fázach letu dolu nestiahnete. Príspevok Viete, prečo musia byť tienidlá na oknách pri vzlete a pristávaní lietadla vytiahnuté? Záhada vám môže zachrániť život zobrazený najskôr interez.sk.

prejsť na článok

Policajti zachránili zranenú gravidnú vlčicu. Po odchytení a ošetrení ju vypustili naspäť do prírody

Policajti zachránili v Starej Bystrici zranenú gravidnú vlčicu. Príspevok Policajti zachránili zranenú gravidnú vlčicu. Po odchytení a ošetrení ju vypustili naspäť do prírody zobrazený najskôr interez.sk.

prejsť na článok

Ak dieťa nevezmú do škôlky, rodičia dostanú peniaze. Novela má motivovať k budovaniu siete materských skôl

Rodičia, ktorým neprijmú dieťa do škôlky, by mohli dostávať kompenzáciu. Príspevok Ak dieťa nevezmú do škôlky, rodičia dostanú peniaze. Novela má motivovať k budovaniu siete materských skôl zobrazený najskôr interez.sk.

prejsť na článok

Utíši kašeľ, no odstaví vám orgány: Ľudí pobavil starodávny recept na sirup proti kašľu z roku 1880

Kedysi bol liekom aj arzén, niet sa preto čo čudovať, že aj takýto sirup bol populárny. Príspevok Utíši kašeľ, no odstaví vám orgány: Ľudí pobavil starodávny recept na sirup proti kašľu z roku 1880 zobrazený najskôr interez.sk.

prejsť na článok

Pil som len preto, aby som neskočil z okna: Ben Affleck prezradil, ako mu Batman zničil život, bol psychicky na dne

Natáčanie filmu Justice League ho zničilo. Príspevok Pil som len preto, aby som neskočil z okna: Ben Affleck prezradil, ako mu Batman zničil život, bol psychicky na dne zobrazený najskôr interez.sk.

prejsť na článok

Po dvoch rokoch sa vrátil domov. Francúzskeho novinára uniesli africkí džihádisti napojení na al-Káidu

Novinár, ktorého v roku 2021 v Saheli uniesli islamisti, sa vrátil do Francúzska. Príspevok Po dvoch rokoch sa vrátil domov. Francúzskeho novinára uniesli africkí džihádisti napojení na al-Káidu zobrazený najskôr interez.sk.

prejsť na článok

Otec bulváru je jedným z najbohatších ľudí sveta: V 92 rokoch plánuje piatu svadbu, jedna chyba ho stála 580 miliónov

11. marca oslávil už 92. narodeniny. Príspevok Otec bulváru je jedným z najbohatších ľudí sveta: V 92 rokoch plánuje piatu svadbu, jedna chyba ho stála 580 miliónov zobrazený najskôr interez.sk.

prejsť na článok

Našli ju, ako sa nahá a sama túla po uliciach: Obľúbená herečka zo známych filmov je opäť v rukách psychiatrov

Herečka Amanda Bynes na tom nie je práve najlepšie. Príspevok Našli ju, ako sa nahá a sama túla po uliciach: Obľúbená herečka zo známych filmov je opäť v rukách psychiatrov zobrazený najskôr interez.sk.

prejsť na článok