Užite si sex naplno aj s prezervatívom

Slovo „kondóm“ je pre mnohých synonymom k vete, „lízať zmrzlinu cez sklo“. Pri správnom výbere sa môže práve kondóm postarať o intenzívnejšie prežitie sexu. Ako na to? Bude to vyžadovať malú osobnú, „vedeckú“ štúdiu.

prejsť na článok

Štastný nový rok 2019, užite si troch kráľov a trochu srandy nezaškodí

The post Štastný nový rok 2019, užite si troch kráľov a trochu srandy nezaškodí appeared first on Daj mi zvuk.

prejsť na článok

Vlasy, pery aj pleť - bambucké maslo môžete použiť kdekoľvek!

Ide o taký malý zázrak a ak ho máte v kúpeľni, máte vyhrané. Neviete, ako ho naplno využiť? Nezúfajte. Ukážeme vám, aké výhody maslo v dózičke má a kde všade ho môžete naplno využívať.

prejsť na článok

Vzrušujte svoje zmysly a objavujte nové hranice

Objavte intenzívne potešenie a vzrušenie s našou širokou ponukou popperov, ktoré vám otvoria dvere k novým zážitkom. Poppery sú vyrobené s ohľadom na vaše potreby a túžby. Ich vzrušujúce účinky zahŕňajú rýchly nárast eufórie, relaxáciu svalov a rozšírenie

prejsť na článok

JASNÁ LYŽIARSKA revolúcia

Najlepšie lyžiarske stredisko s novou lanovkou i návratom kultovej klasiky. Top lyžiarske stredisko na Slovensku naplno žije a opäť sa ... The post JASNÁ LYŽIARSKA revolúcia appeared first on Visit Liptov.

prejsť na článok

Užite si zimu bez kŕčových žíl

Kŕčové žily patria medzi estetický a zdravotný problém, ktorý je najlepšie čo najskôr odstrániť. Mnohí pacienti premýšľajú nad odstránením a operáciou kŕčových žíl práve v zime, aby boli ich nohy do leta pekné a zdravé. Užite si zimu bez kŕčových žíl aj v

prejsť na článok