Stylesa Nástěnné hodiny nalepovací silver ŠTRVORCE 3DS036 - 21,78 €

Vyber si farbu podľa seba! Prišiel čas zútulniť si svoje bývanie novými hodinami. Veľké nástenné 3D hodiny sú krásnou dekoráciou Vášho interiéru. Už nikdy nebudete meškať.

prejsť na článok

Nástenné hodiny do obývačky SWITCH IA091S silver zrkadlo - 10,94 €

Zútulni si svoje bývanie modernými nástennými hodinami od nás. Dekoračné nástenné hodiny zmenia každý interiér, zvýraznia šarm a štýl Vášho priestoru.

prejsť na článok

Sentop - Preglejka Rímske drevené hodiny BANA X0068 i čierne - 15,26 €

Moderné drevené hodiny na chalupu, do kuchyne, obývačky či pracovne. Nástenné hodiny z preglejky sú nádhernou dekoráciou Vášho interiéru. Jedinečný štýl hodín ako darček svojmu blízkemu.

prejsť na článok

BOCKAJ Ceas de perete mare Roman HOHR Z048 - 32,95 €

Vyber si farbu podľa seba! Vyplň prázdne miesto a  zútulni si svoje bývanie novými hodinami. Veľké nástenné  hodiny sú jedinečnou dekoráciou Vášho interiéru. Prišiel čas na zmenu.

prejsť na článok

Hovoriace hodiny

Raz neskoro v noci sa opilec chváli kamarátovi novým bytom. Keď prídu do obývačky, kamarát si všimne veľkého mosadzného gongu. - Na čo máš ten gong? spýtal sa zvedavo. - To nie je gong, to sú hovoriace hodiny. - Hovoriace hodiny? , čuduje sa kamarát.

prejsť na článok

Bills can only be paid online

Pea horseradish azuki bean lettuce avocado asparagus okra. Kohlrabi radish okra azuki bean corn fava bean mustard tigernut jícama green bean celtuce collard greens avocado quandong fennel gumbo black-eyed pea. Grape silver beet watercress potato tigernut

prejsť na článok