Páteční Silver Tour CSIO3* vyhrála Philippe, Šulek skončil těsně druhý

20.05.2022 12:20 | AUTOR: Josef Malinovský Druhou páteční soutěží při bratislavském Danube Equestrian Festivalu byla Silver Tour CSIO3*, v níž opět zaznamenali úspěch slovenští reprezentanti, při dekorování nechyběli dva. Igor Šulek na Wavo Aramis byl druhý za Charlotte Philippe s Godivou S. Šulka na Wavo Aramis dělilo od vítězství přesně půl sekundy. Nakonec se z triumfu radovala Belgičanka Charlotte Philipple na desetileté klisně Godivě S, jejíž čas v cíli byl 63,08 sekundy. Čas 64,57 v kombinaci s další bezchybnou jízdou zařadil Slovenku Dominiku Gaalovou na valachovi Leonardo van´t Heike na čtvrtý řádek výsledkové listiny za irskou dvojici Hannah O´shea v sedle klisny Ardnasashel Coovella. Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM Foto: Josef Malinovský Príspevok Páteční Silver Tour CSIO3* vyhrála Philippe, Šulek skončil těsně druhý je zobrazený ako prvý na CSIO SLOVAKIA.

prejsť na článok

Babanitz v Bratislavě opět vyhrála. Kuchár byl v Big Tour CSI1* třetí

22.05.2022 10:38 | AUTOR: Josef Malinovský Závěrečnou soutěž Big Tour CSI1* při Danube Equestrian Festivalu vyhrála Rakušanka Bianca Babanitz na klisně Chilli Tangelina, která se z první příčky radovala již ve čtvrtek. Uspěl opět i Tomáš Kuchár, na kon

Slovenské slzy štěstí. Michaela Ješková vyhrála v Bratislavě Big Tour

21.05.2022 13:30 | AUTOR: Josef Malinovský Sobotní program Danube Equestrian Festivalu na bratislavském Tyršově nábřeží začal po večerních bouřkách až v 11:00 hodin, kdy odstartovala Big Tour CSI1*. Na parkuru s výškou překážek 135 centimetrů vyhrála M

Po Pohári národov vyhrala Hinnersová v Bratislave aj kvalifikáciu na GP

Sophii Hinnersovej sa na Danube Equestrian Festivalu darí. V piatok vyhrala s nemeckým tímom Longines EEF Pohár národov a v sobotu zapísala v sedle valacha Cepano Baloubet individuálny triumf v kvalifikácii na nedeľňajšiu Grand Prix. Uspel aj Ján Cigan.

Longines EEF Pohár národů CSIO3* Bratislava. Češi a Slováci na startu

20.05.2022 08:34 | AUTOR: Josef Malinovský V pátek 20. května od 14:00 hodin začne první kolo Longines EEF Poháru národů CSIO3* Bratislava při Danube Equestrian Festivalu. Reprezentanti Slovenska a České republiky půjdou vždy po sobě, a to pátí a šestí

Pozvánka na 8. v poradí golfový turnaj z KMS golf tour 2023

Milí golfoví priatelia, radi by sme Vás pozvali na 8. súťažné kolo KMS golf tour 2023 powered by micropix, ktorým sa presunieme k našim západným susedom a opäť po roku si zahráme nádherné ale náročné ihrisko v golfovom rezorte Kaskáda pri Brne. Prihlaso