(Ne)oficiálna otváračka štúdia

Priatelia, kamaráti, muži, ženy, dámy a páni konečne je to tu. Po dlhých mesiacoch príprav, tvrdej práce a veľkej obety sme to dokázali. S radosťou oznamujeme, že naše tetovacie štúdio a barbershop v Bratislave, ktoré bude niesť názov BAD IDEA STUDIO je (ne)oficiálne otvorené. Prečo (ne)oficiálne? Keďže všetko nejde vždy hladko, zatiaľ sme pracovali v mierne nedokončenom štúdiu. Ale postupne všetko finalizujeme a tešíme sa na to, ako to rozbalíme naplno. Makáme ako kone, a to ozajstné a oficiálne otvorenie čoskoro príde, budete sa mať na čo tešiť. Koho môžeš stretnúť v BAD IDEA STUDIO? Stretneš tu najmä nás, troch šikovných tatérov Richarda, Dextera a.k.a Peťa a Kuba. Náš multitalentovaný tím dopĺňa (zatiaľ) jeden barber Denis a nemôžeme zabudnúť ani na našu manažérku štúdia Táničku, ktorú tu určite stretneš. Samozrejme, už makáme takmer na 100% a preto ak sa ti páči naša tvorba, určite jednému z nás napíš alebo zavolaj a daj si spraviť fajnové tetovanie alebo fresh strih. Všetci v štúdiu sa na teba tešíme. Na záver chcem poďakovať priateľom, rodine a všetkým, ktorí nám pomáhali splniť si sen, sen s názvom BAD IDEA STUDIO. Patrí vám veľké ĎAKUJEME. Druhé veľké ĎAKUJEME patrí aj ľudom, ktorí sa zúčastnili otváračky nášho štúdia. A teraz si môžeš vychutnať pár záberov, ako to počas otvorenia štúdia vyzeralo. The post (Ne)oficiálna otváračka štúdia appeared first on Bad Idea studio.

prejsť na článok

ZCHSSD

Oficiálna stránku Zväzu chovateľov slovenského strakatého dobytka.

prejsť na článok

Barbara Kantorová

Oficiálna stránka mladej slovenskej reprezentantky v zjazdovom lyžovaní.

prejsť na článok

Obec Čečehov

Oficiálna web stránka obce Čečehov, nachádzajúcej sa v zemplínskom regióne neďaleko mesta Michalovce.

prejsť na článok

Web stránka tanečného štúdia v Rakúsku

Kompletný dizajn webstránky s rezervačným systémom. The post Web stránka tanečného štúdia v Rakúsku appeared first on .salim.

prejsť na článok

Blue Teaming Prípadová štúdia

Pripravujeme pre Vás školenie o tom ako detegovať útočníka azabrániť jeho pohybu po sieti. Vysvetlíme Vám na ňom:ako funguje SOC,aké udalosti je potrebné zaznamenávať do logov,ako používať maticu MITRE ATTCKa The post Blue Teaming Prípadová štúdia appe

prejsť na článok