Bowlingový turnaj

Začiatkom mesiaca, 3. novembra sa uskutočnil 8. ročník bowlingového turnaja o pohár predsedu ZO OZ KOVO TVa. Podujatia sa zúčastnilo viac ako 40 členov našej odborovej organizácie. Nálada na podujatí bola výborná, okrem skvelých športových výkonov bol znova priestor stretnúť a porozprávať sa aj mimo pracoviska. A aj napriek tomu, že najdôležitejšími neboli športové úspechy, najlepších hráčov, hráčky a družstvá sme ocenili, tak ako sa patrí Umiestnenie ženy: Gerová Monika Uhrínová Erika Vargová Adriana Umiestnenie muži: Závodský Radoslav Pecúch Ladislav Barna Gabriel Umiestnenie družstvá: Kováč Daniel, Ferenc Erik, Závodský Radoslav (TŠP), Kuruc Martin, Uhrín Jaroslav, Jaššo Jozef (Brusiareň) Vozár Ľubomír, Pecúch Ladislav, Francan Róbert (Úpravne),

prejsť na článok

30.12.2018 - Koncoročný bowlingový turnaj rodín /Bowlingové cent

Srdečne vás pozývame na koncoročný bowlingový turnaj pre celé rodiny, ktorý sa bude konať v Bowlingovom centre v Petržalke na sklonku roka. Nakoľko je kapacita obmedzená, je potrebné, aby ste sa vopred prihásili. Napíšte nám na [email protected]

Otvárací turnaj sezóny 2023

Otvárací turnaj sezóny V otváracom turnaji sa hralo podľa pravidiel jednopalicového turnaja. Každý hráč mal možnosť vybrať si zo svojej golfovej výbavy jednu palicu, ktorou odohral celý turnaj. Výzvou nebolo iba hrať jednou pal

Turnaj 17. týždňa 2023 2HP v Starej Ľubovni

Do turnaja v Starej Ľubovni sme vstúpili poriadne nabudení! Stretlo sa celkovo jedenásť družstiev, naši Draci bojovali v dvoch družstvách (modrí, bieli) a obsadili 4. a 5. miesto. Tréner pochválil parádny výkon hráčov, brankárov ale aj fanklubu rodičov. N

1.kolo AKKB 2023/24

Majstrovstvá Bratislavy - U14, kadet, junior, U21 + turnaj detí, žiakov a seniorov

Vianočný futbalový turnaj 2018 (video)

V utorok 18. decembra to u nás žilo športom, a najmä futbalom na tradičnom Vianočnom futbalovom turnaji. Kto to všetko vyhral?