B-tím mužov na úvod sezóny podľahol Hliníku nad Hronom

Prvý zápas v sezóne odohral už aj náš mužský B-tím, ktorý v nedeľu 13. augusta o 17.00 h privítal doma v Hrochoti v rámci 1. kola VI. ligy skupiny C Hliník nad Hronom. Hosťom vyšiel úvod zápasu. Už v 1. minúte ich poslal do vedenia Štefan Krčmárik a v 8. minúte zvýšil na 0:2 Andrej Domiňák. Po vylúčení na strane hostí z 32. minúty sa nášmu tímu podarilo v početnej prevahe znížiť, keď sa v 42. minúte presadil Ivan Šteiniger. Po zmene strán už ale naše mužstvo neskórovalo, Hliník nad Hronom naopak zvýšil v 71. minúte na konečných 1:3, keďže svoj druhý gól v stretnutí pridal Krčmárik. Náš B-tím sa najbližšie predstaví v piatok 18. augusta o 18.00 h v Sásovej. VI. liga skupina C 1. kolo nedeľa 13.08.2023, 17.00 h Hrochoť RSC Hamsik Academy B OFK Hliník nad Hronom 1:3 Góly: 42. Šteiniger 1. a 71. Krčmárik, 8. Domiňák. ŽK: 16. Mazúch, 20. T. Uhliar, 30. Puškár, 61. Palko 22. Victor Wallace, 27. Mukhamedov, 59. Domiňák, 89. M. Greško. ČK: 32. Victor Wallace (po druhej ŽK). Rozhodovali: Hedvigy Fajčík, Jačmeník. Diváci: 130. Zostava RSC Hamsik Academy B: Vilhan Barbeník, Boľf, B. Túry, I. Baitar (C), Palko, Puškár, T. Uhliar, Mlynárik, Mazúch (46. Sláva), Šteiniger. Tréner: P. Zlevský. Tabuľka VI. ligy skupiny C po 1. kole Klub Z V R P Skóre B 1 TJ ŠK Sokol Jakub 1 1 0 0 5:2 3 2 FK Šalková 1 1 0 0 3:0 3 3 TJ Družstevník Látky 1 1 0 0 3:1 3 4 Obecný futbalový klub Hliník nad Hronom 1 1 0 0 3:1 3 5 OFK 1950 Priechod 1 1 0 0 2:0 3 6 ŠK SÁSOVÁ 1 1 0 0 2:1 3 7 TJ Slovan Dudince 1 0 1 0 1:1 1 8 MFK Spartak Hriňová 1 0 1 0 1:1 1 9 MFK Strojár Krupina 1 0 0 1 1:2 0 10 RSC HAMSIK ACADEMY Banská Bystrica o.z. B 1 0 0 1 1:3 0 11 TJ Tatran Čierny Balog 1 0 0 1 1:3 0 12 FK 09 Bacúch 1 0 0 1 0:2 0 13 Telovýchovná jednota Lovča 1 0 0 1 2:5 0 14 FK Selce 1 0 0 1 0:3 0 Príspevok B-tím mužov na úvod sezóny podľahol Hliníku nad Hronom je zobrazený ako prvý na Hamsik Academy.

prejsť na článok

V Bernolákove zrazilo auto chodca, ten zraneniam na mieste podľahol

Tragická nehoda sa stala v pondelok večer a na ceste I/61 v smere do Veľkého Bielu.

Program víkendu: Muži po prvýkrát v sezóne doma, žiakom začína sezóna

Počas tretieho augustového víkendu začína sezóna už aj žiackym kategóriám RSC Hamsik Academy. Mužov čaká prvý domáci zápas a dorastenci vycestujú do hlavného mesta. Muži odohrajú v sobotu 19. augusta od 16.30 h prvý domáci zápas v sezóne. V rámci 3. kola

Najlepšie darčeky pre mužov 2023 (vianočné, narodeninové aj originálne)

Ak budete mať pred sebou jasné oporné body, od ktorých sa dá odraziť, vybrať darček pre muža nemusí byť vôbec náročnou úlohou. Prinášame vám desiatky tipov na darčeky pre mužov, otcov, starých otcov, bratov aj kamarátov. Veríme, že v našom výbere nájdete

Najlepšie tipy na vianočné darčeky (2023): Pre ženy, mužov aj deti

Tak ako každý rok, aj tentokrát bude väčšina z nás hľadať darčeky na Vianoce, ktoré by našich blízkych potešili. Pre tých, ktorí si nákup nechcú nechávať na poslednú chvíľu a zopár hektických dní pred Vianocami, sme pripravili množstvo zaujímavých tipov n