Aj tento rok sme vybavili Ollie Roučkovú z Czech Samurais Teamu na dakarský závod!

Dakar 2023 sa koná štvrtý krát v rade a opäť v Saudskej Arábii. Tentokrát sa pôjde od západného pobrežia k východnému a štart je posunutý už na Silvester 2022. Aj v tomto ročníku sme Ollie Roučkovú vybavili náradím, ktoré si so svojimi mechanikmi z Czech Samurais Teamu vybrala. Do púšte si okrem iného pribalila aj akumulátorovú brúsku HECHT 1320 z accu programu HECHT 1278 a nabíjačku autobatérií HECHT 2013.

prejsť na článok

Ollie Roučková na Dakar 2023 tretia!

Väčšinu ľudí by sotva napadlo zo žihľavy na vrakovisku vytiahnuť hromadu šrotu, pustiť sa do náročných oprav a úprav a následne sa vydať na jeden z najnáročnejších závodov planéty - Rallye Dakar. Množstvo pretekárov považuje za úspech, keď sa im podarí pr

Podpora z GD-TEAMu na Podpoľanie

Podpora detských športových aktivít je v GD-TEAMe už roky bezprecedentná. Tento kvartál bol opäť v internom hlasovaní našich kolegov zaujímavý a tesný, a podporu sme preto mohli odovzdať aj šikovným deťom z oblasti Podpoľania, konkrétne klubu Detva v pohy

Visegrad 4 Bicycle Race pod záštitou GD-TEAMu

Uplynulý víkend patrila Nová Baňa cyklistickým jednodňovým pretekom v rámci podujatia Visegrad 4 Bicycle Race. Spoločnosť GD-TEAM sa hrdo hlási k podpore športu na Slovensku a aj na medzinárodných cyklistických pretekoch bola jedným z hlavných partnerov.

Vanesa Petrovská je majsterkou sveta v zjazde, vyhrala iXS International Rookies Championships

Mladá slovenská pretekárka Deem Racing Teamu a čerstvá majsterka Slovenska v zjazde sa stala víťazkou majstrovstiev sveta iXS International Rookies Championships. Vanesa Petrovská vyhrala majstrovstvá sveta iXS Internation

LABORTECH zazářil v závodě Opavská Míle 2023

Opava, 5. září 2023 – Běžecký závod Opavská Míle zaznamenal vzrušující okamžiky, kdy se do soutěže zapojila také firma LABORTECH, aby ukázala svou sílu na této trati. A nejen to firmě LABORTECH se podařilo vyhrát tento prestižní běžecký závod! Tým LABORT