MUŽI PRIEBEŽNE NA PRVÉ MIESTO!

18.1.2020 2. liga Muži BBK Bánovce nad Bebravou – MŠK BO Holíč 81:76 (41:37) Body: Rozenberg 38, Kubala 23, Linder 9, Predný T. 5, Jánošík 2, Miklo 2, Hronský 2 (Drevený, Schubert, Lagin, Lacko) Tréner: J. Gajdoš Štvrtiny: 16:17, 25:20, 19:14, 20:25 V sobotu večer sa v bánovskej športovej hale stretli domáci so súperom z Holíča v priamom súboji o priebežné prvé miesto v druholigovej tabuľke. Bánovce si uvedomovali silu súpera, ktorý vzbudzoval obavy svojou neporaziteľnosťou a vysokými víťazstvami. Holíč pricestoval do Bánoviec aj s bývalým extraligovým hráčom 211 cm vysokým Liborom Došekom, ktorý má vo svojej zbierke aj extraligový titul s družstvom Pezinka. Pred zápasom sa uskutočnila milá slávnosť, ktorá sa niesla v znamení ocenení pre dlhoročného predsedu a zakladateľa klubu MUDr. Ľubora Paula a pre dlhoročného funkcionára klubu Vojtecha Igaza, ktorí sa najväčšou mierou pričinili o rozvoj basketbalu v meste za posledných 20 rokov. V prvej sezóne klubu 1999/2000 vstúpili do ligových súťaží len s jedným seniorským tímom. Dnes, ich výrazným pričinením, má Bánovský basketbalový klub v ligových súťažiach 4 družstvá (1 mužské a 3 mládežnícke). Obaja ocenení prebrali z rúk primátorky mesta pani Rudolfy Novotnej ďakovný list a spomienkové darčeky k 20-temu výročiu existencie klubu. Vstup do zápasu mali lepší hostia, ktorý využili svoju prevahu pod košom a viedli už o 8 bodov 9:17. V závere prvej štvrtiny však Bánovce strelecky pookriali a stiahli náskok súpera na 1 bod. Počas ďalšej štvrtiny Bánovce zlepšili streľbu a vďaka výborne streleckým disponovaným Rozenbergovi a Kubalovi, si do druhého polčasu vybudovali mierny náskok. Tretia štvrtina bola v znamení výbornej obrany, na ktorú Holíč ťažko hľadal spôsob ako ju prekonať. V závere si už Bánovce náskok postrážili a zaslúžene zvíťazili. Pripravili tak súperovi prvú prehru v sezóne a dostali sa tak na prvé miesto v tabuľke 2. ligy. Bánovce hnala za víťazstvom aj fantastická divácka kulisa. Do športovej haly si našlo cestu 180 divákov, ktorých zároveň pozývame i na najbližší domáci zápas 2. ligy mužov v sobotu 1.2.2020. Súperom Bánoviec budú basketbalisti z Ivanky pri Dunaji, ktorí ako jediní porazili Bánovce a Bánovčania im tak chcú prehru už v najbližšom zápase odplatiť.

prejsť na článok

Levičania si doma poradili s fínskou Katajou, podľa trénera Madzina sa v obrane „rozsekali“ (foto)

1.11.2023 (SITA.sk) Basketbalisti Levíc zvládli utorňajšie tretie vystúpenie v J-skupine Európskeho pohára mužov 2023/2024, keď na svojej palubovke zvíťazili nad fínskym mužstvom Kataja Basket 68:55. Priebežne prvé miesto Po troch stretnutiach majú na ko

Cez víkend v akcii všetky tímy BBK.

BBK čaká náročný víkend, keď do bojov o body zasiahnu všetky tímy. Všetko odštartuje v sobotu od 9:00 III. turnaj Starších mini U12 na domácej palubovke proti Žiaru nad Hronom a Žiline, proti ktorej budú chcieť odčiniť prehru z prvého turnaja v Leviciach.

Muži sa vezú na víťaznej vlne!

Muži sa vezú na víťaznej vlne! BK Domov Topoľčany - BBK Bánovce 29.11.2019 50:99 Muži BBK odohrali v piatok v Topoľčanoch výborné stretnutie. Začiatok stretnutia bol opatrný. Družstvá sa vzájomne oťukávali, každý pozorne bránil a snažil sa nerobiť zbyto

HIKMICRO M15 4G prvé fotopasce na sklade

Dnes nám dorazila na sklad očakávaná novinka od HIKMICRO, fotopasca HIKMICRO M15 4G. Rozlíšenie fotografií 10MP alebo videá 1080p, dosah senzora 25m, rýchlosť spustenia 0,5s. Viac informácií o fotopasci a jej cene nájdete v našom e-shope: https://profihun

Čistenie ako od profesionála: Rýchle čistenie kúpeľne do 30 minút

Kúpeľňu aj toaletu je potrebné pravidelne čistiť, najlepšie priebežne. Vďaka tomu vám väčšie upratovanie kúpeľne nezaberie viac ako 30 minút. Toaletu, vaňu a sprchovací kút vyčistíte za niekoľko minút. Dôležité je plánovanie a príprava.