Bánovský basketbalový klub BBK – Oficiálne stránky

Pozrite si výsledky, zápasy a aktuálne novinky o bánovskom basketbale. Bánovský basketbalový klub BBK – oficiálne stránky.

prejsť na web

AKTIVITY BBK - NOVEMBER

Prinášame Vám krátky výsledkový servis a prehľad aktivít Bánovského basketbalového klubu v mesiaci november. Okrem jedného zápasu juniorov so silným Interom boli naše družstvá vo všetkých zápasoch úspešné. MUŽI II. liga 13.11.2021 BBK Bánovce – MŠK BO

prejsť na článok

Aktivity BBK v októbri

Prinášame Vám krátky výsledkový servis a prehľad aktivít Bánovského basketbalového klubu v mesiaci október. ,JUNIORI U19 - skupina Gold 9.10.2021 BKM Iskra Svit : BBK Bánovce - 86 : 63 štvrtiny 15:25, 21:12, 30:12, 20:14, Zostava: Jancusko 16, P. Gajdo

Aktivity BBK v septembri

,,U19 – postup do Gold skupiny – TOP 8 v SR 10.9.2021 BK 04 AC LB Spiš.N.Ves - BBK Bánovce n/Bebravou 76 : 60 (31:27) 12.9.2021 1.BK Michalovce - BBK Bánovce n/Bebravou 40 : 84 (18:45) 25.9.2021 BBK Bánovce n/Bebravou - BKM Iskra Svit 62 : 64 (34:

BILANCIA ROKA 2020

Rok 2020 bol pre náš klub veľkou skúškou. Do roku sme vstupovali plní očakávaní. Hneď na úvod roka 18.1. sme v Športovej hale hostili družstvo z Holíča. Bol to priamy súboj o prvé miesto v tabuľke v 2. lige mužov. Tomu zodpovedala aj divácka účasť – plná

Herný víkend - U15

Starší žiaci boli cez víkend úspešní len z polovice. V sobotu v Trnave porazili domácich rovesníkov v pomere 59:74. V nedeľu však zaknihovali prvú prehru v sezóne, keď nestačili na silného súpera zo Serede. 10.10.2020 MBK AŠK Slávia Trnava - BBK Bánovce

Mladší žiaci U13 - prípravný zápas

V nedeľu 4.10.2020 hrali mladší žiaci U13 prípravný zápas, keď v Bánovskej športovej hale privítali kvalitného súpera zo Žiliny. Bánovčania po nevydarenej prvej štvrtine v ďalšom priebehu stretnutia zlepšili hru a nakoniec sa mohli tešiť z tesného víťazst

MŠK Holíč - BBK Bánovce n. Bebravou 69 : 67

69 : 67 (polčas 29 : 35) Zápas veľmi vyrovnaný a veľmi kvalitný, napriek tomu, že išlo o prvý zápas sezóny, kde sa stretli dva najlepšie tímy minulého ročníka. Holíč chcel odplatiť prehru z 18.1.2020, kedy v Bánovciach prehral. Celý prvý polčas

Starší žiaci cez víkend víťazne!

BBK Bánovce n. Bebr. - BK Junior Komárno 70:64 Štvrtiny: 11:16 ; 22:10 ; 19:19; 18:19 Body za BBK : Pira 32, Tuchyňa 12, Goga 10, Stanko 7, Filip 5, Gajdoš Š. 4, Babušík, Gajdoš A. , Herián, Vaško. BBK Bánovce n. Bebr. – MBK Karlovka Bratislava – MS 122

Sezóna 2020/21 ZAČÍNA!

Pozývame Vás cez víkend na prvé zápasy sezóny. Starší žiaci U15 odohrajú v Mestskej športovej hale svoje prvé duely proti rovesníkom z Komárna a Bratislavy. V sobotu sa začína sezóna aj pre našich Juniorov U19, ktorí nastúpia o 20:00 hod. v Bratislave pr

MUŽI PRIEBEŽNE NA PRVÉ MIESTO!

18.1.2020 2. liga Muži BBK Bánovce nad Bebravou – MŠK BO Holíč 81:76 (41:37) Body: Rozenberg 38, Kubala 23, Linder 9, Predný T. 5, Jánošík 2, Miklo 2, Hronský 2 (Drevený, Schubert, Lagin, Lacko) Tréner: J. Gajdoš Štvrtiny: 16:17, 25:20, 19:14, 20:25

Výsledky Kadetov U17

Kadeti U17 odohrali v priebehu piatich dní tri zápasy. 4.1.2020 BBK Bánovce - ŠBK Handlová 86 : 43 (40:21) Pozn.: zápas sa odhral v Handlovej 5.1.2020 BBK Bánovce - MBA Prievidza 63 : 53 (31:28) 8.1.2020 MBK AŠK Slávia Trnava - BBK Bánovce 93:43 (61

ČLENSKÉ PRÍSPEVKY ZA HRÁČA V ROKU 2020

Od začiatku roku 2020 prechádzame na systém platenia členského príspevku za hráčov priamo na bankový účet Bánovského basketbalového klubu. ZÁKLADNÁ VÝŠKA ČLENSKÉHO PRÍSPEVKU: U17 Kadeti: 20 EUR / mesiac U14 Žiaci: 20 EUR / mesiac U12 Starší mini: 10 EUR

ROZHOVOR S PREDSEDOM BBK BÁNOVCE TOMÁŠOM PAŠKOM

Bánovský basketbalový klub má za sebou bohatú históriu, ktorej prvopočiatky siahajú až do obdobia prvej Československej republiky. V súčasnosti vedie Bánovský basketbalový klub predseda Tomáš Paško, ktorý pre TAJMS poskytol rozhovor. Koľ ko družstiev má v

Cez víkend v akcii všetky tímy BBK.

BBK čaká náročný víkend, keď do bojov o body zasiahnu všetky tímy. Všetko odštartuje v sobotu od 9:00 III. turnaj Starších mini U12 na domácej palubovke proti Žiaru nad Hronom a Žiline, proti ktorej budú chcieť odčiniť prehru z prvého turnaja v Leviciach.

Muži sa vezú na víťaznej vlne!

Muži sa vezú na víťaznej vlne! BK Domov Topoľčany - BBK Bánovce 29.11.2019 50:99 Muži BBK odohrali v piatok v Topoľčanoch výborné stretnutie. Začiatok stretnutia bol opatrný. Družstvá sa vzájomne oťukávali, každý pozorne bránil a snažil sa nerobiť zbyto