Visegrad 4 Bicycle Race pod záštitou GD-TEAMu

Uplynulý víkend patrila Nová Baňa cyklistickým jednodňovým pretekom v rámci podujatia Visegrad 4 Bicycle Race. Spoločnosť GD-TEAM sa hrdo hlási k podpore športu na Slovensku a aj na medzinárodných cyklistických pretekoch bola jedným z hlavných partnerov. Po minuloročnej premiére ženskej edície si zástupkyne nežného pohlavia zopakovali zápolenia v sobotňajších pretekoch a v nedeľu si zmerali Visegrad 4 Bicycle Race pod záštitou GD-TEAMu Čítajte viac The post Visegrad 4 Bicycle Race pod záštitou GD-TEAMu appeared first on gd-Team.

prejsť na článok

Podpora z GD-TEAMu na Podpoľanie

Podpora detských športových aktivít je v GD-TEAMe už roky bezprecedentná. Tento kvartál bol opäť v internom hlasovaní našich kolegov zaujímavý a tesný, a podporu sme preto mohli odovzdať aj šikovným deťom z oblasti Podpoľania, konkrétne klubu Detva v pohy

Aj tento rok sme vybavili Ollie Roučkovú z Czech Samurais Teamu na dakarský závod!

Dakar 2023 sa koná štvrtý krát v rade a opäť v Saudskej Arábii. Tentokrát sa pôjde od západného pobrežia k východnému a štart je posunutý už na Silvester 2022. Aj v tomto ročníku sme Ollie Roučkovú vybavili náradím, ktoré si so svojimi mechanikmi z Czech

1H Endurance Race

V sobotu 12.08.2017 sa v našej motokárovej hale FIBO Karting uskutočnilo 2.kolo seriálu 1H Endurance Race. Už od začiatku nám bolo jasné, že my, pretekári a hlavne diváci sa májú načo tešiť. Tak ako tomu bolo aj v prvom kole záujem bol veľký a prihlásil s

EVENT VIDEO: 24h Cycling Race

Už po tretíkrát sme sa zúčastnili výnimočného podujatia, ktoré sprevádzame od jeho vzniku. Počas 24 hodinového maratónu sme natočili okúzľujúce eventové video zachytávajúce atmosféru podujatia, kde si účastníci cyklistického maratónu mnohokrát siahli až n

Vanesa Petrovská je majsterkou sveta v zjazde, vyhrala iXS International Rookies Championships

Mladá slovenská pretekárka Deem Racing Teamu a čerstvá majsterka Slovenska v zjazde sa stala víťazkou majstrovstiev sveta iXS International Rookies Championships. Vanesa Petrovská vyhrala majstrovstvá sveta iXS Internation