Vanesa Petrovská je majsterkou sveta v zjazde, vyhrala iXS International Rookies Championships

Mladá slovenská pretekárka Deem Racing Teamu a čerstvá majsterka Slovenska v zjazde sa stala víťazkou majstrovstiev sveta iXS International Rookies Championships. Vanesa Petrovská vyhrala majstrovstvá sveta iXS International Rookies Championships v kategórii U15. Mladá 14-ročná Slovenka z Deem Racing Teamu bola najrýchlejšia na trati v rakúskom bikeparku Serfaus-Fiss-Ladis a so svojim časom 3:36.540 by dokonca skončila na treťom mieste vo vyššej kategórii U17. Petrovská vyhrala s 3-sekundovým náskokom pred Taliankou Mariou Aichner. Potvrdila tak výbornú formu a skvelú sezónu, v ktorej doposiaľ vyhrala všetky preteky slovenského aj moravsko-slovenského pohára v zjazde. Nedávno sa stala aj ženskou majsterkou Slovenska v zjazd. V sobotu Vanesa vyhrala na rovnakej trati preteky piateho kola poháru iXC Specialized Rookies Cup a na nedeľných majstrovstvách si ešte vylepšila čas o 2,5 sekundy. Vanesu Petrovskú sme zaradili do článku „9 najväčších talentov horskej cyklistiky na Slovensku“, ktorý je v poslednom vydaní magazínu Biker, takže ak sa chcete dozvedieť viac infmácií o Vanese a aj ďalších talentoch slovenského MTB, určite si tento príspevok prečítajte. The post Vanesa Petrovská je majsterkou sveta v zjazde, vyhrala iXS International Rookies Championships appeared first on Bikeza.

prejsť na článok

Náhoda chcela, že sme mali k dispozícii dva sety cestných kolies od jednej značky, tak sme si vymysleli, že ich porovnáme. Našli sme kopec a jazdili hore a dole a merali sme časy.

Relácia Televízie Nové Zámky o spoločnosti KELCOM international Nové Zámky

Vzhľadom na aktu lnu bezpečnostn situ ciu v kontexte mimoriadnej situ cie v s vislosti s v rusom COVID 19 sme pre V s v spolupr ci s Telev ziou Nov Z mky pripravili rel ciu o na ej spoločnosti KELCOM international Nov Z mky. Bezpečnostn služby, bezpeč

KELCOM international, spol. s r. o. Nové Zámky Reklamné video

(nakrúcané počas obdobia pandémie 2020) KELCOM international, spol. s r. o. Nové Zámky BEZPEČNOSTNÉ SLUŽBY [email protected] www.kelcom-nz.sk +421 35 64 28 030 Spoločnosť s viac ako 30 ročnou tradíciou a silným postavením v regióne Nových Zámkov komp

International cempettion of olympic hopes 2019

Opäť celovíkendová priamo-prenosová paráda. Tentokrát medzinárodné majstrovstvá juniorov v športovej streľbe. Použili sme opäť mix dostupných technológií : ), diaľkovo ovládané PTZ kamery sme strihali na réžii s Blackmagic ATEM Television a grafika + tabu