legendarnaliga.sk | Oficiálna stránka Legendárnej florbalovej ligy

Oficiálna stránka Legendárnej florbalovej ligy! Obsahuje novinky, články, rozhovory, reporty, štatistiky, foto a video galérie...

prejsť na web

Review za uplynulými kolami

Každý z tímov má na svojom konte už minimálne jeden odohraný zápas. Je teda na čase ohliadnuť sa za výsledkami. Nováčik Giants Bratislava zažil svoj úplne prvý zápas v rámci LFBL. Pri svojej premiére prehral vysoko 4:11 so Stupavou. Tempest odohral už dva

prejsť na článok

Za pár dní štartuje nový ročník ligy

Už najbližšiu nedeľu 10.09.2023 štartuje 9. ročník LFBL 2023/2024. Liga sa vracia zo Stupavy opäť do Záhorskej Bystrice. Rekordný počet účastníkov a nový formát ligy to sú jedny z noviniek, na ktoré sa môžete tešiť. Liga bude mať 14 tímov rozdelených do d

Sumár finálového dňa

8. ročník Legendárnej florbalovej ligy vyvrcholil finálovým dňom 10.06.2023 v ŠH pri ZŠ Záhorská Bystrica. Predkrmom záverečných dvoch súbojov o medaile bol mini turnaj tímov, ktoré sa nedostali medzi top 4 tímy ligy a nováčikmi pre nadchádzajúcu novú sez

Ohliadnutie za 2. a 3. kolom

V nedeľu 6.11 sa odohralo druhé kolo LL a nemohlo lepšie začať,ako najväčším ťahákom kola medzi ,,zbojníkmi´´ a ,,Lidákmi´´.Chlapci z Lida mali od začiatku zápas pod kontrolou až do 45 minúty,kedy zvyšovali už na 5:1.Potom poľavili v koncentrácii a keby s

Nový ročník začal

V prvom dueli sezóny sa stretli tradiční učastníci play off Starí páni zo Stupavy a sokoly z Gajár.Úvod stretnutia vyšiel domácim pánom zo Stupavy,keď v 8 minúte vyhrávali 2:0.Ešte do konca tretiny sokoly stav stretnutia otočili vo svoj prospech hlavne vď

Sezóna 2021/22 v bežnom termíne neodštartuje.

Vážení priaznivci Legendárnej Florbalovej Ligy, po skúsenosti s predošlými dvoma sezónami a vyhodnotení aktuálnej politicko-epidemiologickej situácie sa vedenie ligy rozhodlo sezónu 2021/2022 v bežnom termíne neodštartovať. Obavy z množstva potenciálnych

Smutná správa pre celú ligu.

Vážení členovia našej komunity, so smútkom vám oznamujeme, že v tejto neľahkej dobe dohral svoj posledný zápas náš kamarát, spoluhráč a dlhoročný kapitán tímu SP Stupava, Vladimír Pollák. 12.3.2021 Česť jeho pamiatke. The post Smutná správa pre celú ligu

Oznámenie o prerušení Legendárnej Florbalovej Ligy

Vážení priaznivci Legendárnej Florbalovej Ligy, vzhľadom na aktuálne platné opatrenia súvisiace s ochorením COVID-19 sa sezóna 2020/2021 Legendárnej Florbalovej Ligy prerušuje na dobu neurčitú. Najbližšie, tj. 3. kolo, sa v plánovanom termíne neuskutoční

Časy tretieho kola sú online

Vážení priaznivci florbalu. Časy zápasov tretieho kola sú aktuálne zverejnené na stránke ZÁPASY. Vzhľadom na aktuálnu situáciu vás rovnako ako počas konania druhého kola prosíme o dodržiavanie všetkých hygienických a organizačných opatrení. Taktiež upozor

POZOR! Zmena časov druhého kola

Vážení florbalisti a priaznivci Legendárnej Florbalovej Ligy. Vzhľadom na súčasnú situáciu a s ňou aktuálne platné opatrenia bolo nevyhnuté upraviť časy jednotlivých zápasov druhého kola LFBL tak, aby sa hráči tímov hrajúcich zápas pred jeho začatím alebo