DOMOV - Majstrovstvá Európy juniorov a do 23 rokov v kanoistike na divokej vode

Podporte našich vodákov na svetovom šampionáte na domáckej vode v Čunove. 22. - 26. septembra. Aj na obrazovkách RTVS a Eurosport.

prejsť na web

Giertl je po MS spokojný, prial by si na Slovensku ešte jeden kanál

Majstrovstvá sveta v kanoistike na divokej vode, ktoré sa konali v bratislavskom Čunove sú už minulosťou. Slovenskí reprezentanti získali pred domácim publikom štyri medaily. Najúspešnejší bol hneď prvý deň, keď si naši v hliadkach vybojovali dva bronzy a

prejsť na článok

Slovákom sa v extrémnom slalome nedarilo

DBratislava 26. septembra Domácim pretekárom sa nedarilo v extrémnom slalome na majstrovstvách sveta v kanoistike na divokej vode (22. – 26. septembra) v bratislavskom Čunove. Najlepšie skončil Jakub Grigar, ktorý sa predstavil vo štvrťfinále. Eliška Min

Slafkovský získal striebornú medailu, Škáchová štvrtá

Slovenský reprezentant Alexander Slafkovský sa stal vicemajstrom sveta v C1 na domácom svetovom šampionáte v kanoistike na divokej vode (22. – 26. septembra) v bratislavskom Čunove. Tridsaťosemročný Lipták nadviazal na individuálne striebra z rokov 2013 a

Hochschornerovci v derniére na siedmom mieste v zjazdovom šprinte

Bratia Peter a Pavol Hochschornerovci obsadili v záverečných pretekoch kariéry siedme miesto v zjazdovom šprinte na majstrovstvách sveta v kanoistike na divokej vode (22. – 26. septembra) v bratislavskom Čunove. Peter a Pavol Hochschornerovci Trojná

Tituly pre Neveua a Funkovú, Grigar siedmy

Majstrami sveta medzi kajakármi sa na šampionáte v kanoistike na divokej vode (22. 26. septembra) v bratislavskom Čunove stali Boris Neveu z Francúzska a Nemka Ricarda Funková. Jediným domácim zástupcom v sobotňajších finálových pretekoch bol semifinálov

Čas rozlúčiť sa. Elena Kaliská končí kariéru

Nič netrvá večne a v živote športovcov čas uteká azda až príliš rýchlo. Úspešná slovenská reprezentantka vo vodnom slalome Elena Kaliská tomuto neúprosnému faktu dlho odolávala, no napokon vek dostihol aj ju a rozhodla sa ukončiť kariéru. V domácom prostr

V kvalifikácii extrémneho slalomu uspeli Mintálová, Stanovská a Grigar

V dnešnej kvalifikácii extrémneho slalomu v rámci majstrovstiev sveta v kanoistike na divokej vode (22. 26. septembra) v bratislavskom Čunove uspeli Eliška Mintálová, Soňa Stanovská a Jakub Grigar. V nedeľu od 15.30 h sa predstavia v hlavnej súťaži. E

Hochschornerovci do finále zjazdového šprintu!

Bratia Peter a Pavol Hochschornerovci sa predstavia vo finále zjazdového šprintu v rámci majstrovstiev sveta v kanoistike na divokej vode (22. 26. septembra) v bratislavskom Čunove! Postup si vybojovali v piatkovej prvej kvalifikačnej jazde. Miestenku do

V semifinále sa predstaví jedenásť slovenských lodí

Do semifinále majstrovstiev sveta v kanoistike na divokej vode (22. 26. septembra) v bratislavskom Čunove vo štvrtok postúpilo jedenásť z dvanástich slovenských lodí. Kvalifikačným sitom neprenikol iba kajakár Martin Halčin. Eliška Mintálová Medzi

Tímové súťaže v zjazdovom šprinte bez medaily. Beňuš, Daník a Ivanecký štvrtí

Počas prvého dňa majstrovstiev sveta v kanoistike na divokej vode v bratislavskom Čunove (22. 26. septembra) bola na programe aj tímová súťaž v zjazdovom šprinte. Domáci pretekári na medailové priečky nedosiahli. Hliadka 3xC1 mužov obsadila štvrté miesto