Výsledky a fotogaléria Starší mini U12 – Stred II. turnaj.

✅ Prvý zápas proti domácim z Banskej Bystrice sme sa ťažšie dostávali do tempa, domáci hráči sa držali v skóre stále na dostrel a dobrou hrou nedovolili našim vypracovať si výraznejší náskok. V poslednej štvrtine však zabrali najmä v obrane a dovolili súperovi streliť len 4 body, čo bolo rozhodujúce pre víťazstvo BBK. BBK Bánovce – ŠKP BBC Banská Bystrica 49:26 ------------------------------------------------------------------------- ✅ V druhom zápase sme nastúpil proti chlapcom z Handlovej. Zápas mal podobný priebeh, ako prvý. Začiatok sme opäť nezachytili, keď v 3. Minúte sme prehrávali už 10:3. Chlapci sa však zmobilizovali, skóre dorovnali a v 3. Štvrtine si vybudovali rozhodujúci náskok, ktorý si udržali až do konca stretnutia a zalúžene tak zvíťazili. BBK Bánovce – ŠBK Handlová 42:26 ------------------------------------------------------------------------ ✅ V treťom zápase chlapci čelili húževnatému súperovi zo Žiaru nad Hronom. Prvá štvrtina bola vyrovnaná, chlapci nesústredeným výkonom, nepresnými prihrávkami a slabšou streľbou spod koša dávali možnosť súperovi držať vyrovnaný stav. V poslednej štvrtine sa chlapcom nedarilo a v kombinácii s neplnením taktických pokynov trénera vyústilo stretnutie do dramatickej koncovky. Nakoniec sme ubránili tesné víťazstvo o jeden bod. BBK Bánovce – BK MŠK Žiar nad Hronom 49:48 Zostava: Košina, Frťala, Konečný, Gieci, McKenzie, Lauš, Matuška, Drevený, Dúcky, Urban, Gajdoš A., Vaško, Paško. Tréner: Ján Urban, Asistent: Miroslav Lauš Foto: Michaela Gajdošová BBK do toho!!!

prejsť na článok

Cez víkend v akcii všetky tímy BBK.

BBK čaká náročný víkend, keď do bojov o body zasiahnu všetky tímy. Všetko odštartuje v sobotu od 9:00 III. turnaj Starších mini U12 na domácej palubovke proti Žiaru nad Hronom a Žiline, proti ktorej budú chcieť odčiniť prehru z prvého turnaja v Leviciach.

Užite si zábavu s priateľmi so stolným mini futbalom, hra pre dvoch hráčov.

Cena: 12 €Užite si zábavu s priateľmi so stolným mini futbalom, hra pre dvoch hráčov.Stolný mini futbal Hra pre dvoch hráčov Možno usporiadať turnaj a môže hrať celá partia Užite si zábavu s priateľmi sa stolným mini futbalom Vďaka kompaktným rozmerom ho

Fool's Gambit - A Song of Ice and Fire turnaj

Dňa 1.4.2023 sa v našej herni v Bratislave konal druhý turnaj Fool's Gambit v hre A Song of Ice and Fire (ASOIAF). V článku sa dozviete pravidlá, propozície a výsledky turnaja

Winter Is Coming - A Song of Ice and Fire turnaj

Dňa 15.10.2022 sa v našej herni v Bratislave konal prvý turnaj Winter Is Coming v hre A Song of Ice and Fire (ASOIAF). V článku sa dozviete pravidlá, propozície a výsledky turnaja

Výsledky zápasov mládeže 15.

Sobota 15.04.2023 Staršie mini U12 (skupina stred – play-off – 2. zápasy): MBK Ružomberok (1.) – Slávia ŠKP Banská Bystrica (4.)  39:14 (8:4, 24:6, 33:14) Štvrtiny: 8:4, 16:2, 9:8, 6:0, TH: ?/? – ?/?, trojky: ? – ?, fauly: ? – ?. Rozhodovali: Chovanec, Bu