Ideme do finále

Postavené objekty 3D technológiou sa vyznačujú vyššou stabilitou, kvalitnejším materiálom a hlavne neobmedzenou slobodou pri návrhu domu. Naše testovanie už ide do finále. Držte nám palce. Príspevok Ideme do finále je zobrazený ako prvý na 3D-C Pro.

prejsť na článok

Kanoistika-ME: Štyri slovenské lode priamo do A-finále

Celkovo päť slovenských lodí si v piatok 08.06.2018 v srbskom Belehrade vybojovalo postup do A-finále majstrovstiev Európy v rýchlostnej kanoistike. Kvalifikovať sa okrem posádke K4 podarilo aj štvorkajaku v zložení Erik Vlček, Csaba Zalka, Juraj Tarr a T

Svetové finále Bocuse d’Or vyhralo Dánsko

Víťazstvo v najslávnejšej a najrešpektovanejšej kuchárskej súťaži sveta Bocuse d’Or. ktorá sa včera skončila v Lyone, obhájilo tento rok Dánsko, ktoré zvíťazilo aj v európskom finále v marci minulého roka. Dánsky tím viedol 41-ročný šéfkuchár Brian Mark

Finále pohára ZSL v behu na lyžiach 4. apríl 2022

Pozývame Vás na Finále pohára ZSL v behu na lyžiach, ktorý sa uskutoční 9. apríla 2022 (sobota) v Športovom areáli na Štrbskom Plese. Organizátorom pretekov je BK Opalisko Závažná Poruba v spolupráci so Zväzom slovenského lyžovania. Propozície Registráci

INESS na DNES #74: Finále 5. ročníka EO: najlepší mladí ekonómovia o inflácii a sankciách

INESS na DNES #74: Finále 5. ročníka EO: najlepší mladí ekonómovia o inflácii a sankciách Poznáme víťazov jubilejného, piateho ročníka Ekonomickej olympiády. V utorok, 3. mája si sily z

Nitra žila Futbalom v meste. Do finále postupujú Trnava a Nové Zámky

Nitra žila Futbalom v meste. Do finále postupujú Trnava a Nové Zámky Semifinále Futbalu v meste v Nitre ovládo