Futbal v meste | registruj svoj tím a zaži unikátny turnaj

Zaži turnaj mladých talentov a vyhraj ceny v hodnote až 20.000€. Prihlásiť sa môžu futbalové tímy a školy v kategórii U11 | Zahraj si futbal v meste!

prejsť na web

​Do Futbalu v meste sa zapojila tisícka mladých futbalistov

​Do Futbalu v meste sa zapojila tisícka mladých futbalistov Futbal v meste, projekt Únie ligových klubov, ciel

prejsť na článok

Rekord na finále Futbalu v meste! Z titulu sa teší Hamšíkova akadémia

Rekord na finále Futbalu v meste! Z titulu sa teší Hamšíkova akadémia Na finálovom podujatí Futbal v meste, kt

Futbal v meste: Poznáme 16 najlepších tímov! O víťazovi sa rozhodne koncom leta

Futbal v meste: Poznáme 16 najlepších tímov! O víťazovi sa rozhodne koncom leta ​Projekt Futbal v meste, ktor

V Trnave zvíťazil Modrý balet. Do finále aj domáci Spartak

V Trnave zvíťazil Modrý balet. Do finále aj domáci Spartak Prvé semifinále Futbalu v meste v roku 2023 vyhral

Štartuje štvrtý ročník Futbalu v meste. Ambasádorom opäť Marek Hamšík

Štartuje štvrtý ročník Futbalu v meste. Ambasádorom opäť Marek Hamšík Fortuna liga pokračuje s projektom Futba

V poslednom semifinále zvíťazili mladé talenty MFK Ružomberok

V poslednom semifinále zvíťazili mladé talenty MFK Ružomberok Mladé talenty MFK Ružomberok spolu s Hamšík Acad

V Žiline dominovali mladí futbalisti Michaloviec

V Žiline dominovali mladí futbalisti Michaloviec Žilinské semifinále ovládol tím z Michaloviec, do celoslovens

Futbal v meste v Košiciach ovládol domáci FC, do finále aj Haniska

Futbal v meste v Košiciach ovládol domáci FC, do finále aj Haniska Aj košický Futbal v meste priniesol množstv

Nitra žila Futbalom v meste. Do finále postupujú Trnava a Nové Zámky

Nitra žila Futbalom v meste. Do finále postupujú Trnava a Nové Zámky Semifinále Futbalu v meste v Nitre ovládo