Drevenica u Mateja

Na stránky bola pridaná Drevenica u Mateja - Oščadnica, ktorá ponúka krásne ubytovanie v Oščadnici.

prejsť na článok

52. ročník Behu okolo Poludnice

Posledná septembrová nedeľa v Závažnej Porube patrí tradične behu a 25. septembra 2022 sa v Areáli telesného pohybu Mateja Staroňa opäť stretli bežci na štarte známeho lesného behu Okolo Poludnice. Beh je historicky známy ako lesný beh lyžiarov a je zárov

Blog: Výchova detí = práca rodičov pre Slovensko

Materská a rodičovská nie je pre matky, a v poslednom čase aj pre čoraz viac otcov, dovolenkou. Je to práca, ktorá zabezpečuje trvalo udržateľný rozvoj krajiny. V súčasnosti však príjem rodiča počas starostlivosti a výchovy dieťaťa do 3 rokov dosahuje v

V Trnave zvíťazil Modrý balet. Do finále aj domáci Spartak

V Trnave zvíťazil Modrý balet. Do finále aj domáci Spartak Prvé semifinále Futbalu v meste v roku 2023 vyhral