Aj naši žiaci U14 majú za sebou prvé zápasy

V sobotu nastúpili proti vicemajstrovi z kategórie U13, BK Inter Bratislava, ktorý zakončil minulý rok základnú časť bez jedinej prehry. Naši hráči pôsobili zakríknutým dojmom a z toho vyplývali straty lôpt, čo súper využíval na rýchle protiútoky. Takisto nás predčili v herných činnostiach jednotlivca, v hre 1:1 a v dôraznosti v súbojoch o loptu a pod košom. Konečným výsledkom bola prehra BBK v pomere 36:95. V nedeľu cestovali do Trnavy proti MBK AŠK Slávia Trnava. V tomto zápase podali chlapci bojovný výkon. V polčase vyhrávali 22:6. Chlapci výborne kolektívne bránili. V poslednej štvrtine si trochu skomplikovali cestu za víťazstvom ľahkými stratami lôpt ale náskok z predchádzajúcich štvrtín im nakoniec stačil na udržanie víťazstva 43:35. Chlapcom gratulujeme! BBK do toho!!!

prejsť na článok

Sezóna 2020/21 ZAČÍNA!

Pozývame Vás cez víkend na prvé zápasy sezóny. Starší žiaci U15 odohrajú v Mestskej športovej hale svoje prvé duely proti rovesníkom z Komárna a Bratislavy. V sobotu sa začína sezóna aj pre našich Juniorov U19, ktorí nastúpia o 20:00 hod. v Bratislave pr

BILANCIA ROKA 2020

Rok 2020 bol pre náš klub veľkou skúškou. Do roku sme vstupovali plní očakávaní. Hneď na úvod roka 18.1. sme v Športovej hale hostili družstvo z Holíča. Bol to priamy súboj o prvé miesto v tabuľke v 2. lige mužov. Tomu zodpovedala aj divácka účasť – plná

Mladší žiaci U13 - prípravný zápas

V nedeľu 4.10.2020 hrali mladší žiaci U13 prípravný zápas, keď v Bánovskej športovej hale privítali kvalitného súpera zo Žiliny. Bánovčania po nevydarenej prvej štvrtine v ďalšom priebehu stretnutia zlepšili hru a nakoniec sa mohli tešiť z tesného víťazst

Jedinečná príležitosť

V dňoch 09.10.2022 až 29.10.2022 sa desať žiakov a odborná vyučujúca našej Strednej zdravotníckej školy milosrdného Samaritána vo Svidníku v rámci projektu Erasmus+ zúčastnili krátkodobej vzdelávacej mobility v Dubline, zameranej na vykonávanie odbornej

Play-In se blíží ke konci: Fnatic i Cloud9 se poperou o postup

LoL Esports YT Play-In fáze Worlds má za sebou již první kolo a již tento pátek bude rozhodnuto o posledních čtyřech účastnících hlavní skupinové fáze. Týmy jako Fnatic, Team WE nebo Cloud9 mají před sebou Bo5 sérii, která rozhodne o tom, jestli půjdou do