1.KOLO POHÁRA AKKB 22.10.2022

Prvá súťaž v tejto sezóne, ktorej sa naši pretekári zúčastnili, sa uskutočnila vo Viničnom v sobotu 22.10. V 1. kole pohára AKKB, ktoré boli zároveň Majstrovstvá Bratislavy ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 spolu bojovalo 392 pretekárov z 21 klubov, najmä zo západného Slovenska. Malackých pretekárov bolo spolu 20 a domov prišli so 7 medailami. Takmer všetci pretekári karate klubu TJ Strojár Malacky súťažili po prvýkrát v živote, len po niekoľkých tréningoch. Najúspešnejšia disciplína bola agility, v ktorej získali strieborné medaily Júlia Gajdošová a Alex Živica. Samuelovi Sedlákovi sa podarilo získať striebro v dvoch vekových kategóriách a najcennejší kov získal Metod Benka v agility 8-ročných chlapcov! V kumite súťažili Denis Valent a Bystrík Zdražil, obaja získali vo svojej kategórii 2. miesto. Víťazom gratulujeme k zisku kovov, všetkým súťažiacim ďakujeme za reprezentáciu a želáme veľa ďalších úspechov! #jtg-280 .modula-item .jtg-social a, .lightbox-socials.jtg-social a{ color: #ffffff }#jtg-280 .modula-item .jtg-social svg, .lightbox-socials.jtg-social svg { height: 16px; width: 16px }#jtg-280 .modula-item .jtg-social a:not(:last-child), .lightbox-socials.jtg-social a:not(:last-child) { margin-right: 10px }#jtg-280 .modula-item .figc {color:#ffffff;}#jtg-280 .modula-item .modula-item-content { transform: scale(1) }#jtg-280 { width:100%;}#jtg-280 .modula-items{height:800px;}@media screen and (max-width: 992px) {#jtg-280 .modula-items{height:800px;}}@media screen and (max-width: 768px) {#jtg-280 .modula-items{height:800px;}}#jtg-280 .modula-items .figc p.description { font-size:14px; }#jtg-280 .modula-items .figc p.description { color:#ffffff;}#jtg-280.modula-gallery .modula-item > a, #jtg-280.modula-gallery .modula-item, #jtg-280.modula-gallery .modula-item-content > a:not(.modula-no-follow) { cursor:zoom-in; } #jtg-280.modula-gallery .modula-item-content .modula-no-follow { cursor: default; } @media screen and (max-width:480px){#jtg-280 .modula-item .figc .jtg-title { font-size: 12px; }#jtg-280 .modula-items .figc p.description { color:#ffffff;font-size:10px; }} { "@context": "http://schema.org", "@type" : "ImageGallery", "id" : "https://www.karatemalacky.sk/feed", "url" : "https://www.karatemalacky.sk/feed" } The post 1.KOLO POHÁRA AKKB 22.10.2022 appeared first on Karate klub TJ Strojár Malacky. The post 1.KOLO POHÁRA AKKB 22.10.2022 appeared first on Karate klub TJ Strojár Malacky.

prejsť na článok

1.kolo AKKB 2023/24

Majstrovstvá Bratislavy - U14, kadet, junior, U21 + turnaj detí, žiakov a seniorov

2.kolo Slovenského pohára v karate a kobudo v Púchove

2.kolo Slovenského pohára v karate a kobudo v Púchove V sobotu 11.3.2023 sme sa zúčastnili našej prvej súťaže 2.kolo Slovenského pohára v karate a kobudo v Púchove a vybojovali sme 4 krásne umiestneniaNa 2.kole Slovenského pohára

3.kolo Slovenského pohára v karate a kobudo

3.kolo Slovenského pohára v karate a kobudo Dňa 1.apríla 2023 sme sa zúčastnili našej druhej súťaže 3.kolo Slovenského pohára v karate a kobudo vo Veľkom Krtíši a vybojovali sme ďalšie krásne umiestnenia

Majstrovstvá Sveta seniorov

Majstrovstvá Sveta seniorov 23.-29.10.  Budapešť Majstrovstiev sa zúčastnili aj 3 odchovanci nášho klubu Dominik Imrich  60kg 1. kolo- 9:6 PORtugalsko 2.kolo-  8:1 VENezuela 3.kolo 2:0 ISRael 4.kolo 6:1 NEDerland 5.kolo 4:5 KAZachstan V repasáži: 1.kolo

Pol pohára piva

- Čašník, prosil by som si pol pohára piva! - Ľutujem, pane, ale pol pohára nepredávame. - Ako to, že nie? Prečo ich teda nosíte ostatným?