1.kolo AKKB 2023/24

Majstrovstvá Bratislavy - U14, kadet, junior, U21 + turnaj detí, žiakov a seniorov

prejsť na článok

1.KOLO POHÁRA AKKB 22.10.2022

Prvá súťaž v tejto sezóne, ktorej sa naši pretekári zúčastnili, sa uskutočnila vo Viničnom v sobotu 22.10. V 1. kole pohára AKKB, ktoré boli zároveň Majstrovstvá Bratislavy ml. kadetov, kadetov, juniorov a U21 spolu bojovalo 392 pretekárov z 21 klubov, n

Majstrovstvá Sveta seniorov

Majstrovstvá Sveta seniorov 23.-29.10.  Budapešť Majstrovstiev sa zúčastnili aj 3 odchovanci nášho klubu Dominik Imrich  60kg 1. kolo- 9:6 PORtugalsko 2.kolo-  8:1 VENezuela 3.kolo 2:0 ISRael 4.kolo 6:1 NEDerland 5.kolo 4:5 KAZachstan V repasáži: 1.kolo

2.kolo Slovenského pohára v karate a kobudo v Púchove

2.kolo Slovenského pohára v karate a kobudo v Púchove V sobotu 11.3.2023 sme sa zúčastnili našej prvej súťaže 2.kolo Slovenského pohára v karate a kobudo v Púchove a vybojovali sme 4 krásne umiestneniaNa 2.kole Slovenského pohára

3.kolo Slovenského pohára v karate a kobudo

3.kolo Slovenského pohára v karate a kobudo Dňa 1.apríla 2023 sme sa zúčastnili našej druhej súťaže 3.kolo Slovenského pohára v karate a kobudo vo Veľkom Krtíši a vybojovali sme ďalšie krásne umiestnenia

SLOVENSKÝ POHÁR MLADŠÍCH DORASTENCOV, DORASTENCOV, JUNIOROV A U21- 1.KOLO, Myjava

SLOVENSKÝ POHÁR MLADŠÍCH DORASTENCOV, DORASTENCOV, JUNIOROV A U21 1.KOLO, Myjava 21.10.2023   408 súťažiacich 56 klubov Náš klub reprezentovali títo pretekári: Ali Dominik  • Kumite dorastenci 14-15 rokov do 63kg 7. miesto Ali Samuel  • Kumite dorasten