Úvod - MFK DETVA

Sme občianske združenie, ktoré sa venuje mládeži od 5 do 18 rokov. Máme dokopy 8 kategórií, ktoré sú aj stručne rozpísané práve na našom webe. Všetci hráči sú p

prejsť na web

Hodnotenie jesennej časti U15 a U13

Ako už tradične sa kategórie U15 a U13 predstavili v 2.lige konkrétne v skupine C. Výborné výkony už niekoľkých sezón ich znovu radia medzi favoritov ligy. Tento rok znovu pod trénerom Odzganom a Pančíkom hrajú skvelý futbal, ktorý sa odzrkadľuje na výsle

prejsť na článok

Hodnotenie jesennej časti U19 a U17

Starší dorastenci U19 a U17 odohrali dvojičkovú súťaž v 3.lige. Pomerne už tradičný projekt kedy sa spájajú viaceré družstvá kvôli počtu hráčom sa uskutočnil aj v doraste. Spojenie MFK Detva a MFK Spartak Hriňová v týchto kategóriách umožnilo hrať vyššiu

Posledný zápas mužov + hodnotenie jesennej časti

Muži zakončili jeseň prehrou na umelej tráve v Žiari nad Hronom, kde nastúpili proti FK FILJO Ladomerská Vieska.  Prvý polčas si súper vytvoril náskok troch gólov a štvrtý pridal v druhom polčase. Za MFK Detva korigoval výsledok 4:1 Peter Kluka, ktorý bol

Kategórie dorastu remizovali, muži s domácou prehrou

Dorast odohral domáce zápasy v Hriňovej s dvomi remízami. Staršia U19 remizovala 4:4 keď im víťazstvo ušlo v poslednej minúte a mladší U17 remizovali 3:3. Muži nastúpili proti zatiaľ neporazenému súperovi z Tomášoviec kde ťahali za kratší koniec a prehral

Výsledkový servis mládeže a mužov 7.10-16.10.23

V sobotu 7.10.23 odohrali žiacke a dorastenecké družstvá svoje domáce zápasy. Výsledkovo sa darilo všetkým okrem mladšiemu dorastu, ktorý prehral 0:2 proti Kováčovej. Muži v nedeľu zvládli Tornaľu za tri body, keď vyhrali 4:0. Mladší žiaci B si hladko por

Report zápasov mládeže a mužov 23.-24.9 a 30.9. 1.10

Žiaci pokračujú vo skvelých výkonoch aj naďalej, naposledy si poradili so súpermi MFK Nová Baňa a MFK Krupina s jednoznačnými výsledkami. Starší dorast s prvou domácou výhrou proti Bánovej, vonku ešte na výhru čakajú, keď prehrali proti Rimavskej Sobote.

Žiaci stále bez prehry, muži zdolali Čierny Balog

Cez víkend pokračovali žiacké, dorastenecké zápasy a tiež zápas mužov. V sobotu cestovali žiaci do Dudiniec a priviezli všetky body po výhre 0:1 a 0:9. Dorast cestoval do Krásna nad Kysucou kde prehral obidva zápasy výsledkami 5:0 a 2:0. Muži privítali do

Výsledky zápasov mládeže a mužov

Už v stredu počas sviatku odohralo naše áčko zápas v Banskej Štiavnici kde po dobrom výkone najmä v prvom polčase prehrali 5:0. Zápas zhodnotil tréner Zdenko Kamas. V sobotu zápasy pokračovali výhrami žiakov proti Senohradu. Starší vyhrali 4:0 a mladší na

Cez víkend víťazne len žiaci

Naše žiacke družstvá sa predstavili doma proti Oranjes Zvolen, kde mal zápas jednostranný priebeh. Obidve kategórie vyhrali vysokým víťazstvom. Dorastenecké kategórie vycestovali na zápas do Martina, kde sa stretli s ich B družstvom. Ani jednej sa však ne