Pridaj web
pridajte svoj web do katalógu
Nájdi web
v našom katalógu nájdete množstvo zaujímavých webov
Podmienky
podmienky zverejnenia vášho webu
Spolupráca
pridajte na svoj web náš odkaz zvýhodníme vaše umiestnenie

Špecializovaný liečebný ústav Marína š.p. Ko

Špecializovaný liečebný ústav Marína š.p. Kováčová

Špecializovaný liečebný ústav Marína š.p. Kováčová

Špecializovaný liečebný ústav Marína š.p. je špecializované odborné kúpeľné zariadenie, ktoré poskytuje komplexnú starostlivosť pre postihnutých pacientov.

www.marinakovacova.sk | prejsť na web

Zaradenie: Spravodajstvo a média

Články

Náramky priateľstva

Tento týždeň sme mali skvelý workshop, kde nás naša pacientka Alenka naučila robiť náramky priateľstva. Tešíme sa, ked sa môžeme naučiť nové veci, spríjemniť pobyt na liečení našim pacientom aby si domov odniesli nové zážitky a svoje výrobky. ????

prejsť na článok | zobraziť viac

Na ľudovú nôtu s pánom Budinským

Ďakujeme veľmi pekne pánovi Antonovi Budinskému, ktorý nám prišiel zahrať a ukázať nám originálne archaické hudobné nástroje! Tešíme sa, že sme sa niečo nové naučili a zažili skvelú atmosféru. Bol to zážitok 

prejsť na článok | zobraziť viac

Mikuláš v Maríne 2019

Aj tento rok si naši pacienti pripravili krásne mikulášske vystúpenie, spolu s pani učiteľkami zo ZŠ a pani vychovávateľkami zo ŠKD. Nemohol chýbať ani Mikuláš, ktorý za odmenu a odvahu rozdával darčeky našim najmenším ????

prejsť na článok | zobraziť viac

Novinka Rehabilitačná pomôcka PABLO ®

Milí naši pacienti, sme veľmi radi, že nám pribudla nová rehabilitačná pomôcka PABLO ® Rehabilitačná pomôcka pre jednostranné aj dvojstranné cvičenie horných končatín Elektronický systém pomocou senzorov a spätnej väzby pomáha rozcvičovaniu prstov, ruky

prejsť na článok | zobraziť viac

Prameň na Maríne

Ďakujeme veľmi pekne našej pacientke a jej kolegzniam zo speváckeho súboru PRAMEŇ zo Žarnovice. Bol to úžasný zážitok!

prejsť na článok | zobraziť viac

SPOMIENKOVÝ KONCERT PRI PRÍLEŽITOSTI 30 ROKOV OD NEŽNEJ REVOLÚCIE

Tak ako na celom Slovensku, aj my v Maríne sme si spolu s našimi pacientami pripomenuli novembrové udalosti v roku 1989, ktoré viedli k pádu komunistickej totality. Dnes už slobodu prejavu, vyjadrovania názorov, zhromažďovania, cestovania, náboženského či

prejsť na článok | zobraziť viac

Veľká OMAĽOVÁNKA

Pozrite si, ako sme si včera vytvorili najväčšiu omalovánku na Maríne. Toto úžasné dielo, vytvorili naši pacienti pre dalšich pacientov aby mohli vyfarbovať a rozvijať svoju kreativitu. Ďakujeme všetkým šikovníkom, boli ste skvelí! ????

prejsť na článok | zobraziť viac

Halloweenske vyrezávanie

Máme tu krásnu jeseň, ktorá je spojená s tekvičkami, halloweenom a krásnymi jesennými farbami. My na Maríne toto ročné obdobie milujeme a milujú ho aj naši pacienti, s ktorými sme vytvorili túto krásnu jesenno halloweensku výzdobu.

prejsť na článok | zobraziť viac

Celé Slovensko číta deťom

CELÉ SLOVENKO ČÍTA DEŤOM Adventné čítanie v nás v Maríne Ďakujeme veľmi pekne, že aj náš liečebný dom Marína sa mohol zapojiť do tejto nádhernej rozprávkovej akcie!

prejsť na článok | zobraziť viac

Vyhľadať