Pridaj web
pridajte svoj web do katalógu
Nájdi web
v našom katalógu nájdete množstvo zaujímavých webov
Podmienky
podmienky zverejnenia vášho webu
Spolupráca
pridajte na svoj web náš odkaz zvýhodníme vaše umiestnenie

NARKS - Národná asociácia realitných kancelá

NARKS - Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska

NARKS - Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska

Národná asociácia realitných kancelárií a maklérov na Slovensku od 1992. Už 25 rokov spájame profesionálov v realitách. Licencované realitné kancelárie. Licencovaní realitní makléri. Profesionálne realitné kurzy Akadémie NARKS.

www.narks.sk | prejsť na web

Zaradenie: Ekonomika a financie

Články

V minulom roku rástli vyšším tempom ceny trojizbových bytov

Tempo rasu cien dvojizbových bytov sa zvyšovalo aj vo štvrtom štvrťroku. Ceny nehnuteľností v krajských Pokračovať na V minulom roku rástli vyšším tempom ceny trojizbových bytov The post V minulom roku rástli vyšším tempom ceny trojizbových bytov appear

prejsť na článok | zobraziť viac

Štartujú tvrdšie hypotéky. Štvrtina ľudí bude mať veľký problém

Dostať sa k hypotéke bude ešte ťažšie. Po novom musí žiadateľovi po odpočítaní splátok a Pokračovať na Štartujú tvrdšie hypotéky. Štvrtina ľudí bude mať veľký problém The post Štartujú tvrdšie hypotéky. Štvrtina ľudí bude mať veľký problém appeared firs

prejsť na článok | zobraziť viac

Nepoctivcom realitný zákon klepne po prstoch

Činnosť realitných maklérov sa mení. Digitálne riešenia či big data im pomáhajú v podnikaní, legislatíva Pokračovať na Nepoctivcom realitný zákon klepne po prstoch The post Nepoctivcom realitný zákon klepne po prstoch appeared first on NARKS.

prejsť na článok | zobraziť viac

Nehnuteľnosti siahli na nový rekord

Patrik Švajda, moderátor: Bytov je málo a tie, ktoré ostali v ponuke, siahajú cenovkami na Pokračovať na Nehnuteľnosti siahli na nový rekord The post Nehnuteľnosti siahli na nový rekord appeared first on NARKS.

prejsť na článok | zobraziť viac

Nezabudnite na svoju povinnosť do konca januára 2020!

Prvou povinnosťou, ktorá nás čaká už v januári, je podanie daňového priznania k dani z Pokračovať na Nezabudnite na svoju povinnosť do konca januára 2020! The post Nezabudnite na svoju povinnosť do konca januára 2020! appeared first on NARKS.

prejsť na článok | zobraziť viac

Rekordne drahé bývanie

Katrin Lengyelová, moderátorka: Rok 2019 priniesol najdrahšie bývanie v našej histórii. Ceny nehnuteľností zdvihol veľký Pokračovať na Rekordne drahé bývanie The post Rekordne drahé bývanie appeared first on NARKS.

prejsť na článok | zobraziť viac

Zmeny v zákone o vlastníctve bytov

Katrin Lengyelová, moderátorka: Posledná úprava zákona o vlastníctve bytov zavádza od februára do praxe niekoľko Pokračovať na Zmeny v zákone o vlastníctve bytov The post Zmeny v zákone o vlastníctve bytov appeared first on NARKS.

prejsť na článok | zobraziť viac

Problém s bývaním mnohopočetnej rodiny

Viliam Stankay, moderátor: Bývanie chýba aj ľuďom, ktorí sa náhle ocitnú v núdzi. Matka s Pokračovať na Problém s bývaním mnohopočetnej rodiny The post Problém s bývaním mnohopočetnej rodiny appeared first on NARKS.

prejsť na článok | zobraziť viac

P. Kováčik o zmenách v stavebnom zákone

Marek Mašura, moderátor: Rýchlejšia výstavba rodinných domov, či malých bytoviek, ale aj koniec čiernym stavbám. Pokračovať na P. Kováčik o zmenách v stavebnom zákone The post P. Kováčik o zmenách v stavebnom zákone appeared first on NARKS.

prejsť na článok | zobraziť viac

Rastúca cena či nedostatok bytov. Slovákov láka bývanie u susedov

Zrýchľujúci sa rast cien nehnuteľností a nedostatok bytov riešia obyvatelia hlavného mesta aj odsťahovaním za Pokračovať na Rastúca cena či nedostatok bytov. Slovákov láka bývanie u susedov The post Rastúca cena či nedostatok bytov. Slovákov láka bývani

prejsť na článok | zobraziť viac

Vyhľadať