Pridaj web
pridajte svoj web do katalógu
Nájdi web
v našom katalógu nájdete množstvo zaujímavých webov
Podmienky
podmienky zverejnenia vášho webu
Spolupráca
pridajte na svoj web náš odkaz zvýhodníme vaše umiestnenie

NARKS - Národná asociácia realitných kancelá

NARKS - Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska

NARKS - Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska

Národná asociácia realitných kancelárií a maklérov na Slovensku od 1992. Už 25 rokov spájame profesionálov v realitách. Licencované realitné kancelárie. Licencovaní realitní makléri. Profesionálne realitné kurzy Akadémie NARKS.

www.narks.sk | prejsť na web

Zaradenie: Ekonomika a financie

Články

Cenový vývoj za druhý kvartál roka 2019

Kam smeruje realitný trh? Pred účinnosťou finálnych zmien z dielne NBS sa realitný trh v 2. Pokračovať na Cenový vývoj za druhý kvartál roka 2019 The post Cenový vývoj za druhý kvartál roka 2019 appeared first on NARKS.

prejsť na článok | zobraziť viac

Hľadať byt s realitkou či bez nej?

Byt či dom snov sa dá nájsť náhodou na prvý šup alebo po ňom môže Pokračovať na Hľadať byt s realitkou či bez nej? The post Hľadať byt s realitkou či bez nej? appeared first on NARKS.

prejsť na článok | zobraziť viac

Ceny bytov naďalej rastú, aj keď pomalším tempom

Ceny bytov naďalej rastú, aj keď pomalším tempom. Informoval o tom v tlačovej správe portál Pokračovať na Ceny bytov naďalej rastú, aj keď pomalším tempom The post Ceny bytov naďalej rastú, aj keď pomalším tempom appeared first on NARKS.

prejsť na článok | zobraziť viac

Máte pochybnosti, či je postup realitnej kancelárie správny?

Ján Palenčár, prezident NARKS, vysvetľuje prečo je dôležité chrániť klienta a zabezpečiť to, aby sa Pokračovať na Máte pochybnosti, či je postup realitnej kancelárie správny? The post Máte pochybnosti, či je postup realitnej kancelárie správny? appeared

prejsť na článok | zobraziť viac

Ceny podnájmov sa zvyšujú

Jaroslav Zápala, moderátor: Keďže nie každému sa podarí ubytovať na internáte, druhou voľbou je často Pokračovať na Ceny podnájmov sa zvyšujú The post Ceny podnájmov sa zvyšujú appeared first on NARKS.

prejsť na článok | zobraziť viac

Analytik Lazík o raste cien nehnuteľností

Rozhovor si môžete pozrieť tu: https://www.ta3.com/clanok/1161756/analytik-m-lazik-o-vysokych-cenach-nehnutelnosti.html Katrin Lengyelová, moderátorka: Ceny bytov na Slovensku ďalej stúpajú, Pokračovať na Analytik Lazík o raste cien nehnuteľností The po

prejsť na článok | zobraziť viac

Výstavba apartmánov, ktoré sa predávajú ako byty

Peter Kollárik, moderátor: Bratislavský magistrát zmení posudzovanie projektov, ktoré sú oficiálne evidované ako apartmány, developeri Pokračovať na Výstavba apartmánov, ktoré sa predávajú ako byty The post Výstavba apartmánov, ktoré sa predávajú ako by

prejsť na článok | zobraziť viac

Radnica obmedzí apartmány

Zlatica Švajdová Puškárová, moderátorka: Nie je byt ako byt. Developeri vo veľkom ponúkajú bývanie prezlečené Pokračovať na Radnica obmedzí apartmány The post Radnica obmedzí apartmány appeared first on NARKS.

prejsť na článok | zobraziť viac

Predaj existujúcich domov v USA v júli vzrástol o 2,5 %

Predaj starších domov v USA sa v júli oživil viac, než sa čakalo. Predaj existujúcich Pokračovať na Predaj existujúcich domov v USA v júli vzrástol o 2,5 % The post Predaj existujúcich domov v USA v júli vzrástol o 2,5 % appeared first on NARKS.

prejsť na článok | zobraziť viac

Vyhľadať