Pridaj web
pridajte svoj web do katalógu
Nájdi web
v našom katalógu nájdete množstvo zaujímavých webov
Podmienky
podmienky zverejnenia vášho webu
Spolupráca
pridajte na svoj web náš odkaz zvýhodníme vaše umiestnenie

MojWindows.sk - najčítanejší portál o Window

MojWindows.sk - najčítanejší portál o Windows na Slovensku

MojWindows.sk - najčítanejší portál o Windows na Slovensku

Prinášame recenzie telefónov, tabletov, notebookov a aplikácií a čerstvé novinky o OS Windows.

www.mojwindows.sk | prejsť na web

Zaradenie: Kultúra a umenie

Články

XboxDVR jednoduché zdieľanie videí z Xbox One už aj pre smartfóny

Hoci väčšina hráčov so záujmom o zdieľanie svojich herných zážitkov využije asi priamo web, tým menej náročným poslúži verzia pre smartfóny. The post XboxDVR jednoduché zdieľanie videí z Xbox One už aj pre smartfóny appeared first on MojWindows.sk.

prejsť na článok | zobraziť viac

Python do Windows 10 nainštalujete už aj cez Microsoft Store

Výhodou je to, že inštalácia z obchodu Microsoft Store prebieha jediným kliknutím, bezpečne, bez rizika, že by mohlo dôjsť k poškodeniu ostatných programov. The post Python do Windows 10 nainštalujete už aj cez Microsoft Store appeared first on MojWindow

prejsť na článok | zobraziť viac

Systémové prostredie nestačí, Dell Mobile Connect sa vydá do virtuálnej reality

Základnou myšlienkou je približne to, smartfóny prepojiť s headsetmi pre virtuálnu realitu, aby ste boli nepretržite informovaní o tom čo sa deje v realite. The post Systémové prostredie nestačí, Dell Mobile Connect sa vydá do virtuálnej reality appeared

prejsť na článok | zobraziť viac

Ktoré hry spadajú do iniciatívy Xbox Play Anywhere? Január 2019

Prostredníctvom služby, respektíve iniciatívy, Xbox Play Anywhere sa Microsoft rozhodol prepojiť v hernom svete počítače s Windows 10 s konzolami Xbox One. The post Ktoré hry spadajú do iniciatívy Xbox Play Anywhere? | Január 2019 appeared first on MojWin

prejsť na článok | zobraziť viac

Xbox Game Pass príde o štvoricu hier, na čele s Tom Clancys The Division

Hoci na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že služba neprestajne len nabaľuje nové hry, nie je to celkom tak. The post Xbox Game Pass príde o štvoricu hier, na čele s Tom Clancys The Division appeared first on MojWindows.sk.

prejsť na článok | zobraziť viac

Ján Adamec prebral pozíciu konateľa v Microsoft Slovakia

Absolvent Slovenskej technickej univerzity v Bratislave má 25-ročnú skúsenosť z riadiacich pozícií v predaji biznis zákazníkom v spoločnosti Slovak Telekom. The post Ján Adamec prebral pozíciu konateľa v Microsoft Slovakia appeared first on MojWindows.sk.

prejsť na článok | zobraziť viac

Toto všetko dosiahla Xbox divízia v roku 2018

Microsoft sa v zhrnutí roka 2018 podelil aspoň o niekoľko relatívne zaujímavých údajov a dosiahnutých míľnikov. The post Toto všetko dosiahla Xbox divízia v roku 2018 appeared first on MojWindows.sk.

prejsť na článok | zobraziť viac

Windows 10 si ukrojí časť disku, pre zabezpečenie funkčnosti

To, že systém si "ukrojí" časť disku má svoje opodstatnenie a v konečnom dôsledku by to malo, aspoň podľa zverejneného popisu, používateľom iba pomôcť. The post Windows 10 si ukrojí časť disku, pre zabezpečenie funkčnosti appeared first on MojWindows.sk.

prejsť na článok | zobraziť viac

Dostupné januárové opravné aktualizácie pre Windows 10

Hoci očakávania boli v prípade najnovšej verzie Windows 10, s októbrovou aktualizáciou, pomerne vysoké, realita je trochu iná. The post Dostupné januárové opravné aktualizácie pre Windows 10 appeared first on MojWindows.sk.

prejsť na článok | zobraziť viac

Tieto hry z ponuky Xbox Game Pass by ste mali vyskúšať Doplnené

Hoci predplatitelia majú skutočne z čoho vyberať, niekoľko titulov jasne stojí v popredí a dali by sa označiť za “hry, ktoré sa oplatí vyskúšať”. The post Tieto hry z ponuky Xbox Game Pass by ste mali vyskúšať | Doplnené appeared first on MojWindows.sk.

prejsť na článok | zobraziť viac

Vyhľadať