Pridaj web
pridajte svoj web do katalógu
Nájdi web
v našom katalógu nájdete množstvo zaujímavých webov
Podmienky
podmienky zverejnenia vášho webu
Spolupráca
pridajte na svoj web náš odkaz zvýhodníme vaše umiestnenie

Domov - TOPRUN.sk

Domov - TOPRUN.sk

Domov - TOPRUN.sk

Bežecké potreby a fitness. Bežecká obuv, oblečenie a doplnky, elektronika, výživa a literatúra. Fitness obuv a oblečenie. E-shop a showroom - TOPRUN.sk

www.toprun.sk | prejsť na web

Zaradenie: Obchod, Podnikanie

Články

Aké príslušenstvo potrebujete ku svojim hodinkám Garmin

Či už ste skúsený atlét, alebo sa ešte len chystáte na svoj prvý beh, mať tú správnu výbavu je vždy... Príspevok Aké príslušenstvo potrebujete ku svojim hodinkám Garmin zobrazený najskôr TOPRUN.sk.

prejsť na článok | zobraziť viac

Garmin Descent™ MK1, pre tých, čo majú hlboké záujmy

Nové Garmin Descent™ MK1 sú prvé potápačské hodinky s klasickým dizajnom, ktoré ponúkajú pokročilé funkcie pre potápačov spojené s povrchovým GPS... Príspevok Garmin Descent™ MK1, pre tých, čo majú hlboké záujmy zobrazený najskôr TOPRUN.sk.

prejsť na článok | zobraziť viac

SANTA CLAUS#RUN

Milí bežci a milé bežkyne! December, sneh, snehuliaci, Vianoce za rohom a nádherná atmosféra, ktorá sa opakuje len raz do... Príspevok SANTA CLAUS#RUN zobrazený najskôr TOPRUN.sk.

prejsť na článok | zobraziť viac

Garmin fénix® 5 Plus je tu!

Nová séria Garmin fénix® 5 Plus prináša topografické mapy s routovateľnou navigáciou pre všetky modely, prehrávač hudby priamo v hodinkách a... Príspevok Garmin fénix® 5 Plus je tu! zobrazený najskôr TOPRUN.sk.

prejsť na článok | zobraziť viac

Veselé Vianoce a šťastný Nový rok 2018

Vážení zákazníci a čitatelia nášho blogu, dovoľte aby sme Vám poďakovali za prejavenú dôveru a priazeň v tomto roku, ktorý... Príspevok Veselé Vianoce a šťastný Nový rok 2018 zobrazený najskôr TOPRUN.sk.

prejsť na článok | zobraziť viac

Ako to je s tréningovou záťažou? Spoznajte tajnú reč vlastného tela.

Neexistuje jedna špecifická cesta ako dosiahnuť plnú kapacitu výkonnosti svojho tela. Toto je fakt, na ktorom sa zhodujú všetci experti.... Príspevok Ako to je s tréningovou záťažou? Spoznajte tajnú reč vlastného tela. zobrazený najskôr TOPRUN.sk.

prejsť na článok | zobraziť viac

Garmin Edge® 130 – to, čo cyklista potrebuje

Nový Garmin Edge® 130 je kompaktný, ľahký ale veľmi odolný GPS cyklopočítač so základnou navigáciou a unikátnymi funkciami pre cyklistickú bezpečnosť.... Príspevok Garmin Edge® 130 – to, čo cyklista potrebuje zobrazený najskôr TOPRUN.sk.

prejsť na článok | zobraziť viac

Garmin Edge® 520 Plus prinesie cyklistom ďalšie plus

Nová generácia obľúbeného cyklopočítača Garmin Edge® 520. Trénujte rozumnejšie a objavte nové trasy s cyklopočítačom Garmin Edge® 520 Plus. Pokročilá navigácia... Príspevok Garmin Edge® 520 Plus prinesie cyklistom ďalšie plus zobrazený najskôr TOPRUN.sk.

prejsť na článok | zobraziť viac

CHRISTMAS#RUN

Prijmite naše pozvanie na Vianočný beh, ktorý organizujeme 24.12.2017 o 09:00 hodine. Štartujeme na parkovisku pri pri mestskej krytej plavárni... Príspevok CHRISTMAS#RUN zobrazený najskôr TOPRUN.sk.

prejsť na článok | zobraziť viac

vívoactive® 3 Music smarthodinky s GPS

Obľúbené hity na zápästí s Garmin vívoactive® 3 Music. Tieto GPS smarthodinky s hudobným prehrávačom sú stvorené pre aktívny životný... Príspevok vívoactive® 3 Music smarthodinky s GPS zobrazený najskôr TOPRUN.sk.

prejsť na článok | zobraziť viac

Vyhľadať