Pridaj web
pridajte svoj web do katalógu
Nájdi web
v našom katalógu nájdete množstvo zaujímavých webov
Podmienky
podmienky zverejnenia vášho webu
Spolupráca
pridajte na svoj web náš odkaz zvýhodníme vaše umiestnenie

Domov - TOPRUN.sk

Domov - TOPRUN.sk

Domov - TOPRUN.sk

Bežecké potreby a fitness. Bežecká obuv, oblečenie a doplnky, elektronika, výživa a literatúra. Fitness obuv a oblečenie. E-shop a showroom - TOPRUN.sk

www.toprun.sk | prejsť na web

Zaradenie: Obchod, Podnikanie

Články

Garmin Instinct #8211; nový outdoorový hrdina

Ak sa dokážete spoľahnúť na svoj inštinkt, tak sa každý môže spoľahnúť na vás. Športové outdoor GPS hodinky s navigačnámi funkciami... Príspevok Garmin Instinct nový outdoorový hrdina zobrazený najskôr TOPRUN.sk.

prejsť na článok | zobraziť viac

Veselé Vianoce a šťastný Nový rok 2018

Vážení zákazníci a čitatelia nášho blogu, dovoľte aby sme Vám poďakovali za prejavenú dôveru a priazeň v tomto roku, ktorý... Príspevok Veselé Vianoce a šťastný Nový rok 2018 zobrazený najskôr TOPRUN.sk.

prejsť na článok | zobraziť viac

Všetko čo potrebujete vedieť o Garmin Edge® 530 a 830

Garmin na konci apríla predstavil nové cyklopočítače pre rok 2019. Najväčšími zmenami sú úplna integrácia máp, zaujímavé metriky pre MTB, výdrž... Príspevok Všetko čo potrebujete vedieť o Garmin Edge® 530 a 830 zobrazený najskôr TOPRUN.sk.

prejsť na článok | zobraziť viac

Garmin fénix® 5 Plus je tu!

Nová séria Garmin fénix® 5 Plus prináša topografické mapy s routovateľnou navigáciou pre všetky modely, prehrávač hudby priamo v hodinkách a... Príspevok Garmin fénix® 5 Plus je tu! zobrazený najskôr TOPRUN.sk.

prejsť na článok | zobraziť viac

vívoactive® 3 Music smarthodinky s GPS

Obľúbené hity na zápästí s Garmin vívoactive® 3 Music. Tieto GPS smarthodinky s hudobným prehrávačom sú stvorené pre aktívny životný... Príspevok vívoactive® 3 Music smarthodinky s GPS zobrazený najskôr TOPRUN.sk.

prejsť na článok | zobraziť viac

Garmin Edge® 130 – to, čo cyklista potrebuje

Nový Garmin Edge® 130 je kompaktný, ľahký ale veľmi odolný GPS cyklopočítač so základnou navigáciou a unikátnymi funkciami pre cyklistickú bezpečnosť.... Príspevok Garmin Edge® 130 – to, čo cyklista potrebuje zobrazený najskôr TOPRUN.sk.

prejsť na článok | zobraziť viac

Garmin Edge® 520 Plus prinesie cyklistom ďalšie plus

Nová generácia obľúbeného cyklopočítača Garmin Edge® 520. Trénujte rozumnejšie a objavte nové trasy s cyklopočítačom Garmin Edge® 520 Plus. Pokročilá navigácia... Príspevok Garmin Edge® 520 Plus prinesie cyklistom ďalšie plus zobrazený najskôr TOPRUN.sk.

prejsť na článok | zobraziť viac

Garmin vívoactive® 4 a Venu™ nová generácia smart hodiniek s GPS

Najväčší rozsah zdravotného monitoringu počas celého dňa, aplikácie pre 20 športov, animované cviky na tréning v telocvični, jogu a Pilates,... Príspevok Garmin vívoactive® 4 a Venu™ nová generácia smart hodiniek s GPS zobrazený najskôr TOPRUN.sk.

prejsť na článok | zobraziť viac

Nová generácia legendárnych outdoor smart hodiniek fénix® 6 je tu!

Šiesta generácia nekompromisných outdoor GPS smart hodiniek prekonáva očakávania. Nová schéma technických parametrov a veľkostí. Podstatné zvýšenie výdrže batérie, nová... Príspevok Nová generácia legendárnych outdoor smart hodiniek fénix® 6 je tu! zobraz

prejsť na článok | zobraziť viac

Bezkontaktné platby Garmin Pay už môžu využívať aj klienti mBank

29. októbra 2019 digitálna banka mBank spustila podporu bezkontaktných platieb hodinkami Garmin Pay. Držitelia platobných kariet Mastercard a Visa si... Príspevok Bezkontaktné platby Garmin Pay už môžu využívať aj klienti mBank zobrazený najskôr TOPRUN.sk

prejsť na článok | zobraziť viac

Vyhľadať