Pridaj web
pridajte svoj web do katalógu
Nájdi web
v našom katalógu nájdete množstvo zaujímavých webov
Podmienky
podmienky zverejnenia vášho webu
Spolupráca
pridajte na svoj web náš odkaz zvýhodníme vaše umiestnenie

B2B Partner

B2B Partner

B2B Partner

Všetko pre váš sklad, dielňu a kanceláriu. Doprava ZADARMO. Záruka 7 rokov. Tovar skladom. Certifiká akosti ISO 9001:2008.

www.b2bpartner.sk | prejsť na web

Zaradenie: Obchod, Podnikanie

Články

Novinka: PRODEJ OVINOVACÍHO STROJE

Nad rámec našeho sortimentu nyní nabízíme k prodeji také užitečného pomocníka, který usnadní a urychlí proces balení. Prodáváme nevyužitý automatický horizontální ovinovací stroj Evoring AT 1550 A od výrobce GG Machines.

prejsť na článok | zobraziť viac

Novinka: Jsme DIAMANTEM ČESKÉHO BYZNYSU

Na svátek zamilovaných se v pražském divadle Karlín konalo předávání prvních cen Diamanty českého byznysu. Navzdory tomu, že se jednalo o zahajovací ročník této akce, událost by se do budoucna měla stát tradičním a prestižním ohodnocením výkonnosti českýc

prejsť na článok | zobraziť viac

Novinka: EŠTE HORÚCE: Katalóg produktov pre rok 2019!

Predstavujeme Vám nový katalóg pre rok 2019! Nájdete v ňom najnovší súhrn všetkých našich produktov. Tešiť sa môžete na veľa noviniek, obľúbených stálic, hromadu vychytávok a nezabudli sme samozrejme ani na výhodné sady!

prejsť na článok | zobraziť viac

Novinka: JEŠTĚ HORKÉ: Katalog produktů pro rok 2019!

Představujeme Vám nový katalog pro rok 2019! Naleznete v něm nejnovější souhrn všech našich produktů. Těšit se můžete na spoustu novinek, oblíbených stálic, hromadu vychytávek a neopomněli jsme samozřejmě ani na výhodné sady!

prejsť na článok | zobraziť viac

Novinka: VÝHODNE: moderná a komfortná kancelária

Či už vybavujete novú kanceláriu, alebo ste sa rozhodli so začiatkom nového roka upraviť tú starú, s našimi akciami 1 + 1 ZADARMO sa Vám podarí zraziť náklady na minimum!

prejsť na článok | zobraziť viac

Vyhľadať