Pridaj web
pridajte svoj web do katalógu
Nájdi web
v našom katalógu nájdete množstvo zaujímavých webov
Podmienky
podmienky zverejnenia vášho webu
Spolupráca
pridajte na svoj web náš odkaz zvýhodníme vaše umiestnenie

B2B Partner

B2B Partner

B2B Partner

Všetko pre váš sklad, dielňu a kanceláriu. Doprava ZADARMO. Záruka 7 rokov. Tovar skladom. Certifiká akosti ISO 9001:2008.

www.b2bpartner.sk | prejsť na web

Zaradenie: Obchod, Podnikanie

Články

Novinka: Nehádžte predsavzatia za hlavu

Zahájili ste svoj rok 2020 nejakým predsavzatím? Či už je to viac času na rodinu, menej prokrastinácie, viac voľného času, či väčšie usporiadanie pracovných povinností, budeme Vám v tom nápomocní!

prejsť na článok | zobraziť viac

Novinka: Středa 5.2.2020 v rytmu slevy!

Potřebujete opatřit svou kancelář, dílnu nebo sklad praktickým vybavením nebo novým nábytkem? Můžete k tomu i dnes využít 15% slevu! Stačí k tomu využít při nákupu kód S15VP.

prejsť na článok | zobraziť viac

Novinka: Katalog se sortimentem pro rok 2020

Souhrn všech našich produktů také letos najdete v tištěné verzi! Katalog s naší kompletní nabídkou si můžete objednat zde. Pokud si nepotrpíte na šustění papíru, můžete si náš katalog prolistovat on-line.

prejsť na článok | zobraziť viac

Novinka: Katalóg so sortimentom na rok 2020

Súhrn všetkých našich produktov aj tento rok nájdete v tlačenej verzii! Katalóg s našou kompletnou ponukou si môžete objednať tu. Ak si nepotrpíte na šušťanie papiera, môžete si náš katalóg prelistovať on-line.

prejsť na článok | zobraziť viac

Novinka: 15 % sleva na vše

Zakončete týden tak, abyste se v pondělí mohli na svou práci opět těšit! My vám za odměnu slibujeme, že vám v tom budeme nápomocni. Během čtvrtečního a pátečního dne u nás můžete zakoupit vše s příjemnou 15% slevou. Pokud svou objednávku navíc provedete v

prejsť na článok | zobraziť viac

Vyhľadať