Úspešný október našich vzduchovkových strelcov

9.-10.10.2021 sa naši najmladší strelci v zložení Fungáčová, Pálenkášová, Barta zúčastnili Majstrovstiev kraja Nitra, ako aj Memoriálu p. Kromera. Počínali si veľmi dobre, keď v obidva dni v kategórii kadetky vyhrala Emka Fungáčová výkonmi 606.7 a 610.2 bodu. V kategórii dorasteniek si dve prvé miesta vybojovala Terezka Pálenkášová výkonmi 391.0 a 385.1 bodu. V kategórii dorastencov si dve druhé miesta vybojoval Róbert Barta výkonmi 391.8 a 390.9 bodu. 16.10.2021 sme sa zúčastnili 1. Slovenskej ligy v Príbelciach kde si v kategórii dorastencov 1.miesto vybojoval Róbert Barta výkonom 403.0 bodu. V kategórii dorasteniek si 1.miesto vybojovala Nina Václavíková výkonom 391.7 bodu a 2.miesto Terezka Pálenkášová výkonom 390.0 bodu. V kategórii kadetiek zvíťazila Ema Fungáčová skvelým výsledkom 610.7 bodu. 23.-24.10.2021 sme sa zúčastnili 1. Slovenskej ligy a zároveň LTM v Žiari nad Hronom. V kategórii junioriek Ninka Majerová obsadila 2.miesto výkonom 592.3 bodu a 3.miesto Peťka Ščevlíková výkonom 583.8 bodu. V kategórii kadetiek Emka Fungáčová 2.miesto za Kamilou Novotnou z Prešova výkonom 607.0 bodu. V kategórii dorasteniek 2.miesto Terezka Pálenkášová výkonom 389.7 bodu a 3.miesto Ninka Václavíková, 387.0 bodu. V kategórii dorastencov zvíťazil Róbert Barta výkonom 388.0 bodu. Na druhý deň v kategórii junioriek zvíťazila Ninka Majerová výkonom 597.7 bodu, v kategórii kadetiek zvíťazila Emka Fungáčová v osobnom rekorde 615.3 bodu. V kategórii dorasteniek zvíťazila Terezka Pálenkášová výkonom 385.7 bodu a druhé miesto obsadila Ninka Václavíková, 378.6 bodu. V kategórii dorastencov zvíťazil Róbert Barta výkonom 385.2 bodu. Zhrnutie:Šaľa – 6 štartov, 6 medailíPríbelce – 4 štarty, 4 medaileŽiar nad Hronom – 11 štartov, 11 medailíFantastická bilancia na úvod sezóny. Pavel Záchenskýtréner Príspevok Úspešný október našich vzduchovkových strelcov zobrazený najskôr diabolka.sk.

prejsť na článok

Úspešný krok

Na konári stromu vtáčatko šteboce, my Vám prajeme veselé Vianoce. Zároveň želáme aj šťastný Nový rok, aby bol úspešný každý Váš ďalší krok.

Majstrovstvá Slovenskej republiky mládeže v streľbe zo vzduchových zbraní pre rok 2021

Mestský športový klub Brezno usporiadal v dňoch 25.-27.6.2021 v športovej hale na plavárni otvorené Majstrovstvá SR v streľbe zo vzduchových zbraní. V sobotu 26.6. súťaž zahájili najmladší účastníci majstrovstiev, strelci zo VzPu Slávia 30. Zúčastn

Oslavy - zamestnanci

22.október 2022 Stretnutie zamestnancov pri príležitosti 60.výročia založenia CSS Dúhový sen Kalinov, spojené so súťažou vo varení gulášu

Majstrovstvá Slovenskej republiky – vzduchové zbrane 2021

V dňoch 7-9. 5. 2021 Slovenský strelecký zväz v spolupráci so ŠSK mesta Martin usporiadali Majstrovstvá Slovenska v streľbe zo vzduchových zbraní. Súťaž sa uskutočnila pre strelcov v novej tenisovej hale, ktorá z môjho pohľadu čo sa týka priestran

Vnútromaternicová antikoncepcia (Mirena, Jaydess) môže znížiť počet umelých prerušení

Spotreba antikoncepcie klesá, počet interupcií je konštantný. 26. október je vyhlásený za svetový deň antikoncepcie. Najviac umelých prerušení tehotenstiev je u žien 30-40 rokov s 1 dieťaťom. Riešením môže byť zavedenie vnútromaternicovej antikoncepcie. N