Proti Švédom tri krát bez zaváhania

Slovenskí parahokejisti si v príprave na MS B kategórie pozvali do Dolného Kubína na sériu troch prípravných zápasov Švédsko, ktoré bude jedným z jeho súperov v Astane, kde sa naša reprezentácia pokúsi o návrat medzi elitu. V prvom zápase zvíťazili Slováci tesne 4:3, keď sa dvakrát trafil Stašák, a po jednom góle pridali Korman a Joppa. Zápas zhodnotil generálny manažér reprezentácie a asistent trénera Miroslav Dráb: „Do zápasu sme vstúpili celkom dobre, mali sme dobrý pohyb, z čoho pramenil gól na 1:0. Mali sme tam však aj momenty, kedy sme pôsobili chaoticky, hlavne v obrannej tretine. Druhá tretina to iba podčiarkla a bola to zatiaľ naša najslabšia tretina. Cez prestávku sme si vysvetlili, že musíme plniť všetky taktické pokyny, ak chceme byť v zápase úspešní. V tretej tretine sa nám to začalo dariť až na ten nevydarený záver. Musíme zostať sústredení počas celého zápasu až do záveru. Nesmie sa nám stať, že celý čas máme zápas pod kontrolou a v posledných minútach dostaneme 2 góly. Našťastie, sa nám vzápätí podarilo dať rozhodujúci gól. Z chýb sa musíme poučiť a na dobré veci nadviazať. Druhý zápas mal už jednoznačný priebeh ktorý zhodnotil generálny manažér reprezentácie Miroslav Dráb. „Po včerajšom zápase sme si ozrejmili veci, s ktorými sme neboli spokojní. Dnešná prvá tretina bola podľa našich predstáv viac menej vo všetkých činnostiach. Dokázali sme sa presadiť päťkrát a neinkasovali sme ani raz. Ostatné dve tretiny sa niesli vo vlažnom tempe. Potešila nula na konte brankára Pastuchu“, Slovensko – Švédsko 6:0, góly: Stašák a Joppa po 2, Korman, Ligda Posledý tretí zápas mal podobný scénar a náš tím nenechal nišč na náhodu. „Dnes dopoludnia nás čakal v poradí tretí zápas so Švédmi a my sme chceli opäť potvrdiť úlohu favorita a vyskúšať si veci v rámci prípravy. Podarilo sa nám nadviazať na včerajšok a opäť nás podržal výborný Pastucha, keď za svoj chrbát nepustil ani jeden puk. Zápasy dopadli podľa našich predstáv a ďakujeme Švédom, že sme sa mohli spoločne pripraviť na októbrové majstrovstvá sveta, ktoré sa budú konať v Kazachstane“ Slovensko -Švédsko 4:0, góly : Stašák, Ligda, Joppa, Korman The post Proti Švédom tri krát bez zaváhania appeared first on Parahokej Slovensko.

prejsť na článok

Poďakovania za Božie odkazy, modlitby a liečivé receptúry.

Modlitba k Bohu proti bolesti duše Julia L. | 03.09.2018 Láskavy Môj Jediný Bože veľmi pekne láskou z mojej duše ďakujem za úžastnu modlitbu Modlitba k Bohu proti bolesti duše keď ma trápi v mojej duši niečo čo neviem vyriešiť poprosím Teba Láskave Pána B

Matúš Kudláč po druhý krát na Penati Slovak Open

Na Otvorených Majstrovstvách Lomnického Golfového Klubu sa opäť hralo o divokú kartu na Penati Slovak Open. Matúš Kudláč po druhý krát bude hrať na Penati Slovak Open, keď tak ako minulí rok si vyhral účasť na Majstrovstvách LGK. Matúš odohral tri kolá

KURZOVNÝ ŠTÝL V UZDRAVOVANÍ CEZ FOTOGRAFICKÝ NÁHĽAD DO VAŠICH TVÁRÍ.

Boha zapredávajú títo všetci zvaní liečitelia, ktorí vraj dokážu z fotky človeka čítať jeho osudovosť a získať z pohľadu na jeho utrápenú tvár jeho chorobopis všetkých chorôb, ktorými jeho celé telo trpí. Keď zásluhy v svojej falošnej moci pripisujú sami