Polish Open

Polish Open Dňa 7.-8.10.2023 sa uskutočnila súťaž Polish Open na ktorej sa zúčastnilo 225 klubov a 1798 súťažiacich tento turnaj je zároveň aj v pláne prípravy na Majstrovstvá  Európy kadetov, juniorov,U21,Tbilisi, Georgia na tejto súťaži sa zúčastnili 2 naši zverenci a to Sara Krivdova a Dominik Kešeľak a tím sa darilo takto: Sára Krivdová Seniorky do 68kg-prvý zápas vyhrala 2:0 na domácou Poľkou,druhý zápas vyhrala 4:0 taktiež nad Poľkou,tretí zápas prehrala 0:3 so Švajčiarkou,a v boji o bronz prehrala 0:2 s Holanďankou. U21 do 68kg-prvý zápas prehrala 0:3 s Ukrajinkou,druhý zápas vyhrala 4:2 nad Poľkou a v boji o bronz vyhrala 3:0 taktiež nad Poľkou a tak obsadil 3.miesto. Dominik Kešeľak  U21 +84kg-prvý zápas vyhral 4:0 nad Čechom,druhý zápas prehral 2:4 taktiež s Čechom a v boji o bronz vyhral 2:0 nad Dánom a tak obsadil taktiež 3 miesto. Obidvom gratulujeme a držíme palce na dalších súťažiach. Príspevok Polish Open je zobrazený ako prvý na KK Iglow.

prejsť na článok

22nd Croatia Karate Open

22nd Croatia Karate Open Dňa 30.9.2023 sa v chorvátskej Rijeke uskutočnila súťaž 22nd Croatia Karate Open,ktorá je zároveň aj nominačná súťaž na Majstrovstvá sveta seniorov Budapešť/Maďarsko 2023 a Majstrovstvá Európy kadetov, juniorov, U21 Tbilisi/Geor

Zariadený open-space s vlastným parkovacím státím

The post Zariadený open-space s vlastným parkovacím státím appeared first on AB Contact, s.r.o..

Nové pôsobisko Tomáša Králika

Azda každý z nás sa už stretol so známym výrokom nemeckého filozofa Arthura Schopenhauera: "Jedine zmena je konštantná." A zrejme nikto z nás nepochybuje o jeho pravdivosti. Zmeny sa teda dejú a jedna sa nedávno dotkla aj Karate Klubu AC UNIZA Žilina, z k

9 medailí na Orava Cupe

V sobotu 21.8.2023 sa v Dolnom Kubíne konal ďalší ročník tradičného medzinárodného turnaja Orava Cup. Na žinenkách sa predstavila aj 21 členná výprava pretekárov Karate Klubu AC UNIZA Žilina. Zisk 3 zlatých, 2 strieborných a 4 bronzových medailí znamenal

Ako zlepšiť akustiku vopen-space kancelárii, aby sa kolegom dobre pracovalo

V open-space kanceláriách sa telefonuje, hovorí a rokuje s klientmi. Väčšinu času sa ale potrebujú zamestnanci na prácu sústrediť. Čítajte základné tipy, ako zlepšiť akustiku miestnosti a zbaviť sa ozveny. Kolegovia vám poďakujú. Source