La Liga: Almeria 1-3 Real Madrid

Almeria  Real MadridLa Liga EA SPORTS 19. august 2023 o 19:30 Estadio de los Juegos Mediterráneos, Almeria NOVA SPORT 4 Report Los Blancos už od 3. minúty prehrávali. Andalúzania využívajú situáciu z priameho kopu Los Blancos a okamžite reagujú. Lucas Robertone sa predral po ľavom krídle a poslal perfektný center do šestnástky pre Sergia Arribasa, ktorý hlavičkoval do pravého dolného rohu.Po 15 minútach prišiel druhý gól! A druhý gól Judea Bellinghama v sezóne. Dani Carvajal posielal center z pravej strany, Valverde hlavou sklepol loptu pre Judea Bellinghama, no a ten sa postaral o vyrovnanie!V nadstavenom čase sa podarilo skórovať Tonimu Kroosovi, ale rozhodca celú situáciu preveril cez VAR a gól nakoniec neuznal pre útočný faul Daniho Carvajala.AKtivita domácich bola značná, strely z diaľky, snaha presadiť sa v šestnástke, no Lunin sa rozhodne nenudil. Bol to napínavý prvý polčas a do toho druhého bolo všetko otvorené.Zrejme máme hlavného adepta na zisk Trofeo Pichichi, teda ocenenia pre najlepšieho strelca La Ligy. Jude Bellingham pridal svoj druhý gól v zápase. Toni Kroos poslal center do šestnástky, kde si nabehol Bellingham a hlavou poslal hostí do vedenia!Blízko k vyrovnaniu bol Luis Suarez po peknej akcii Embarbu. Loptu potiahol po pravej strane, dokázal odcentrovať, ale na šťastie pre Los Blancos sa Suarezovi skórovať nepodarilo. Po tejto akcii došlo k dvojitému striedaniu Los Blancos, z ihriska odišli Kroos s Rodrygom a nahradili ich Modrić s Camavingom.Vini predviedol v 73. minúte peknú strelu, ktorá skončila v sieti Almerie. Hostia predviedli niekoľko pekných kombinácii a asistenciu si pripísal Jude Bellingham. 1-3!!!V 81. minúte bol z ihriska stiahnutý hrdina zápasu Jude Bellingham, ktorého nahradil Joselu.Na konci zápasu dostali svoju šancu Brahim Díaz a Lucas Vázquez, z ihriska boli stiahnutí Valverde s Vinim. Základná zostava ALMERIAMaximiano – Pubill, Chumi, Edgar, Akieme – Baba, Robertone – Ramazani, Arribas, Embarba – SúarezREAL MADRIDLunin Carvajal, Rudiger, Alaba, Fran García Tchouameni, Valverde, Kroos, Bellingham Rodrygo, Vinicius PRAVDEPODOBNÁ ZOSTAVA Druhé kolo španielskej La Ligy so zastúpením Realu Madrid je na programe dnes o 19:30. Aká zostáva vybehne na trávnik?Carlo Ancelotti na tréningu pochválil nového člena tímu Kepu, ale v tomto zápase bude chytať Lunin. Talian to odôvodnil tým, že Kepa je ešte v adaptačnej fáze a Lunin potešil svojim výkonom proti Bilbau.Obranná línia bude vyskladaná z hráčov, ktorí nastúpili aj v zápase s Bilbaom, samozrejme mimo Militãa, ktorý ako vieme, si privodil zranenie, ktoré ho vyradí z hry na niekoľko mesiacov. Nahradí ho Rüdiger, ktorý bude robiť stopérsku dvojičku Alabovi a na krajoch budú Carvajal a Fran García.V strede poľa visí otáznik nad Camavingom, ktorý má ľahšie zranenie kolena, vynechal aj posledný tréning. Hoci Carlo jeho účnikovanie v zápase nevylúčil, všetko majú určiť jeho pocity počas dnešného dňa. Ja sa skôr prikláňam k verzii, že ho nahradí Kroos. Na pivotovi bude dobre hrajúci Tchouaméni, pred nim Valverde so spomínaným Kroosom a na špici diamantu Bellingham.No a útok bude patriť brazílskej dvojici Vinícius a Rodrygo. PRAVDEPODOBNÁ XILunin Carvajal, Rüdiger, Alaba, Fran García Tchouaméni, Kroos, Valverde, Bellingham Vinícius Jr., Rodrygo NOMINÁCIA Brankári: Łunin, Kepa a FranObrancovia: Carvajal, Alaba, Nacho, Odriozola, Lucas, Fran García a RüdigerStredopoliari: Bellingham, Kroos, Modrić, Camavinga, Valverde, Tchouaméni a Nico PazÚtočníci: Vinícius, Rodrygo, Joselu a BrahimMIMO NOMINÁCIEZranenia: Courtois, Mendy, Militão, Ceballos a Güler

prejsť na článok

Známe sú termíny 5. kola La Ligy

V 5. kole Primera División, ktoré sa hrá v polovici septembra po reprezentačnej prestávke, sa Real Madrid v sobotu o 16:15 predstaví doma s Realom Sociedad. Na Estadio Santiago Bernabéu to bude druhý zápas sezóny. Piata séria zápasov LaLigy EA Sports odšt

Privedie Real Madrid náhradu za Militaa?

Real Madrid má za sebou len jeden zápas v sezóne 2023/24, no nevyzerá to s ním dobre. Hĺbka kádra im robila problém a v posledných dňoch prišli o viacerých kľúčových hráčov. Thibaut Courtois a Eder Militao utrpeli zranenia ACL a môžu byť mimo hry do konca

Fati by sa nebránil prestupu na Santiago Bernabeu

Real Madrid nemá v súčasnosti veľmi široký káder. Napriek tomu sa zdá, že klub je celkom spokojný s možnosťami ktoré má. Toto leto sa pravdepodobne neobjavia žiadne ďalšie prírastky, pokiaľ sa neobjaví dobrá príležitosť, napríklad potenciálna šanca získať

Arribas proti Realu Madrid

Sergio Arribas sa tento víkend stretne s Realom Madrid. Španielsky stredopoliar prišiel do hlavného mesta Španielska v roku 2012 a postupoval takmer všetkými vekovými kategóriami, až kým ho toto leto predali do Almeríe, pričom si ponechali 50 % práv. Arri