Juniorka na úvod baráže s dvomi prehrami

Hokejisti HC Prešov nevstúpili úspešne do baráže o juniorskú extraligu, keď v dvoch úvodných zápasoch podľahli najprv Michalovciam a potom na domácom ľade Liptovskému Mikulášu. Sobotný vstup do baráže na michalovskom ľade nám vôbec nevyšiel, keď sme po prvej tretine zápasu prehrávali už 0:2 po góloch Kamila Rohaľa v oslabení a Róberta Fedora. Ešte menej úspešná bola druhá tretina, v ktorej sa súper presadil dokonca trikrát a do kabín sa išlo za prakticky rozhodnutého stavu 0:5. V tretej tretine sa podarilo aspoň kozmeticky upraviť výsledok Filipovi Mesterovi, ale to bolo z našej strany všetko. Prvý zápas baráže tak ovládli Michalovce pomerom 1:5. Omnoho nádejnejšie to pre prešovských mladíkov vyzeralo v nedeľu na domácom ľade. S Liptovským Mikulášom držali chlapci krok 50 minút, ale súper v poslednej desaťminútovke strhol zápas na svoju stranu. Prešovský tím ťahali hlavne extraligoví borci, Kevin Jendroľ sa blysol troma bodmi, Ivan Thomka dvoma gólmi a Leo Greš dvoma asistenciami. Bohužiaľ, záver zápasu patril Liptákom. V 54. minúte prišiel z hokejky Michala Kapičáka gól na 4:5, ktorý mal nakoniec punc víťazného presného zásahu. V 57. minúte zvýšil na 4:6 Fedor Feherpataky a v poslednej minúte zavŕšil na konečných 4:7 Max Braun. Aj budúci víkend bude patriť juniorskému hokeju. Chlapci sa najprv v sobotu predstavia na ľade Martina, potom v nedeľu doma proti Michalovciam.The post Juniorka na úvod baráže s dvomi prehrami first appeared on HC Prešov - mládež.

prejsť na článok

Prešovskí juniori postúpili do baráže o extraligu!

Juniori HC Prešov pokračujú vo svojom úspešnom ťažení. Po postupe do nadstavbovej časti I. ligy juniorov zvládli aj ďalšiu prekážku a z nadstavby pokračujú ďalej do baráže o juniorskú extraligu. Rozhodol o tom sobotný zápas na bratislavskom ľade. V bo

Juniori HC Prešov urobili ďalší dôležitý krok smerom k postupu do baráže

Juniori majú za sebou víťazné víkendové ťaženie Juniori HC Prešov urobili ďalší dôležitý krok smerom k postupu do baráže o postup do juniorskej extraligy, keď zvíťazili v oboch víkendových zápasoch na domácom ľade. Dôležitých šesť bodov znamená upevnenie

Úvod do účtovania v CDESKu

Prečítajte si ako funguje účtovanie v CDESKu a aké rôznorodé využitia ponúka. The post Úvod do účtovania v CDESKu appeared first on CDESK.

Prešovskí juniori zostali tesne pred bránami postupu do extraligy

Juniori HC Prešov si v budúcej sezóne nezahrajú slovenskú juniorskú extraligu. Rozhodol o tom posledný víkend baráže, počas ktorého zaznamenali chlapci druhú výhru a štvrtú prehru. V sobotu sme nedokázali zdolať Liptovský Mikuláš, ktorý svoju úlohu zvládo